Forum do artykułu: Zyski z fotopstrykania

13.12.2016
wypowiedź: 1
*.warszawa.vectranet.pl

Zdecydowanie polecamy ten biznes. Teraz jest dobry moment, aby porozmawiać o szczegółach i wdrożyć je w życie. Sporo można się dowiedzieć z naszej strony internetowej http://sesjaparty.pl

13.12.2016
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl
26.07.2017
wypowiedzi: 84
*.fiberway.pl

Jak dla mnie masakra, zdjęcia wychodzą z tego okropne. Sto razy lepszą pamiątką są zdjęcia z sesji okolicznościowej u dobrego fotografa, takiego jak Ewa Jakubowska z Foto Świat Ej.

04.01.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze album do zdjęć samoprzylepny jest fajną opcją. Można nieźle na tym zarobić, bo ludzie robią sobie z nich ładne pamiątki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.