Forum do artykułu: Bank dla rodziny, biznes dla franczyzobiorcy

19.12.2016
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Kilka ciekawych opinii o Nest Banku: http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

20.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Wydaje mi się, że rynek bankowy jest nasycone. Być może Nest ma jakieś prawnie i finansowo innowacyjne produkty - kto wie ?

20.02.2017
wypowiedzi: 12
*.112.181.108

Ma to konto Rodzinne Oszczędności i to chyba tyle co kojarzę z tych rodzinnych produktów. Jest rzeczywiście innowacyjne, ale na pierwszy rzut oka wydaje się lepsze niż jest w rzeczywistości, bo premia dotyczy tylko środków, które są zgromadzone w danym roku oszczędzania. Moim zdaniem najlepszym produktem Nest Banku jest konto osobiste, proste, darmowe i bez warunków. Opinie o Nest Banku są podzielone, jak zwsze jedni sobie chwalą  inni narzekają na awarie i różne dziwne akcje. Ja ogólnie polecam, bo mam jeszcze przeniesione z Banku Smart. Nest jest moim zdaniem nawet lepszy. Wydaje mi się, że większość ludzi ma dobre zdanie o Nest Bank (opinie)...

Nest Bank oprócz Idea Banku jest jedynym bankiem, który znam oferującym konto bez warunków typu miesięczne transkakcje kartą itp.

20.02.2017
*.112.181.108

Jeszcze mają lokatę na 4% dla nowych klientów, też ciekawa ale jest tylko do 10 000 zł na 3 miesiące. Warto z niej skorzystać jak się chce i tak założyć konto, ale moim zdaniem nie ma sensu zakładać konta tylko ze względu na tą lokatę, bo odsetki przy takiej kowcie nie będą duże przez te 3 misiące, a różnica w stosunku do zwykłych lokat to będzie parę złotych.

02.03.2017
*.112.181.108

Hmm, pierwsze słyszę o tej firmie, a trochę ich przeglądałem czy to na potrzeby własne, a także w ramach przygotowań do napisania artykułu o wyborze najlepszego leasingu http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html

Leasing Experts to chyba jakaś mało znana firma, bo u brokerów też na nią nie trafiłem, ale nie jestem jakimś eskpertem, więc może to kwestia mojego znikomego oglądu rynku.

02.03.2017
*.112.181.108

Przpraszam to był post pisany do innego tematu. Wcześniej przeglądałem ten i nie wiem czemu go tu dodało. Nie można edytować postów więc nie mogę poprawić, ani skasować.

02.03.2017
*.112.181.108

Proszę admina o usunięcie moich postów niedotyczących tematu, opublikowanych przez pomyłkę.

12.06.2017
wypowiedzi: 21
*.32.244.2

ja polecam bardzo Nest Bank. Tam chyba obecnie najlepiej zalozyć konto osobiste. Mają wszystkie zagwarantowane wszystkie usługi dożywotnio. Na pewno chcą przyciągnąć nowych klientów Trochę o tym poczytałam na Ranking Kont Osobistych, znalazłam też inne, dobre opinie o różnych bankach, jednak to Nest wydaje sie byc najwaściwszym wyborem.

03.07.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Sam prowadze od dluzszego czasu firme i borykam sie wlasnie z ta kwestia - gdzie najlepiej wybrac konto firmowe. Najbardziej zalezy mi na duzej ilosci opcji pomnazania swojego kapitalu .. co miesiac zostaje mi kilka tysiecy zlotych ktore w kontekscie dlugoterminowym moglyby zaczac dla mnnie pracowac. Niestety wiekszosc bankow ma tylko jakies smieszne lokaty na znikomy % w skali roku, ktore mnie poprostu odpychaja. Jesli orientujecie sie bardziej w tej kwestii to prosze o polecenie konkretnego banku. W moich poszukiwaniach natknalem sie na https://www.eliteprivatebanking.pl/ (odzial Deutschebank) gdzie do tej pory znalazlem najszerszy wachlarz mozliwosci. Zastanawiam sie tylko jak wyglada obsluga klienta w tym banku, poniewaz wczesniej nie korzystalem z ich uslug. Napisze ktos z wlasnego doswiadczenia krotka recenzje? Bede wdzieczny.

01.08.2017
wypowiedzi: 118
*.221.123.113

W zasadzie każdy bank powinien mieć określoną ofertę. Zwykle ostateczny wybór uzależniony jest od takich czynników jak indywidualne podjeście, indywidualny opiekun, intuicyjność poszczególnych usług, pewna linia kredytowa czy kredyt obrotowy. NIe bez znaczenia są również konta bankowe, i koszta oraz funkcjonalności które zawierają. W związku z tym polecam zainteresować się http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.