Forum o artykule: Bank dla rodziny, biznes dla franczyzobiorcy 106

Sweet 20.02.2017 *.185.112.181.108

12

Jeszcze mają lokatę na 4% dla nowych klientów, też ciekawa ale jest tylko do 10 000 zł na 3 miesiące. Warto z niej skorzystać jak się chce i tak założyć konto, ale moim zdaniem nie ma sensu zakładać konta tylko ze względu na tą lokatę, bo odsetki przy takiej kowcie nie będą duże przez te 3 misiące, a różnica w stosunku do zwykłych lokat to będzie parę złotych.

Sweet 02.03.2017 *.185.112.181.108

12

Przpraszam to był post pisany do innego tematu. Wcześniej przeglądałem ten i nie wiem czemu go tu dodało. Nie można edytować postów więc nie mogę poprawić, ani skasować.

Sweet 02.03.2017 *.185.112.181.108

12

Proszę admina o usunięcie moich postów niedotyczących tematu, opublikowanych przez pomyłkę.

opiekunnestbank 10.04.2018 *.adqj110.neoplus.adsl.tpnet.pl

50
Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Radosław777 17.06.2018 *.adrg97.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
Gdzie można otwierać placówki partnerskie? Są jakieś wymagania, co do miasta, lokalizacji? Czy Nest Bank sam wskazuje mi miejsce, gdzie mogę otworzyć placówkę?

Radosław777 17.09.2018 *.adog33.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
Czy Nest Bank wymaga doświadczenia czy wykształcenia z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską?

opiekunnestbank 05.10.2018 *.admb173.neoplus.adsl.tpnet.pl

50
Szanowny Panie, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Radosław777 15.12.2018 *.cmy38.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
Jakie są wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku (powierzchnia, ilość stanowisk etc)?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.