Forum do artykułu: Załóż firmę przez internet

06.01.2017
wypowiedź: 1
*.231.69.162

Witam, czy bardziej opłaca się założyć jednoosobową działalność gospodarczą czy sp. z o.o.?

11.10.2017
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

Bardzo ciekawy atykuł, dzięki. Teraz jeszcze łatwiej przez te profile zaufane i co nie tylko.

Za 5 dni zaczyna się Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Czy ktoś jedzie? Jak pdchodzice do tego typu eventów? Ja się cieszę,że są one u nas organozwane, a wy? 

02.11.2017
wypowiedź: 1
*.98.232.239

Myślę, że można otwierać biznes zarówno samemu, jak i z przyjacielem lub małżonkiem. Mój mąż bardzo mi pomagał. Przejął całą część techniczną – strukturowanie, projektowanie strony internetowej. Jedynie hosting wybraliśmy wspólnie, zatrzymaliśmy się na https://hostovita.pl/. Zajmowałam się poszukiwaniem hurtowych sprzedawców i pierwszych klientów, także zawsze odbieram telefony i wysyłam towar.

06.11.2017
wypowiedzi: 25
*.stimo.net

Wszystko zależy od tego, jaka to ma być firma

07.11.2017
wypowiedzi: 13
*.CNet.Gawex.PL

Zakładanie firmy przez internet wydaje mi się być lekko ryzykowne. Nie wiem czemu, takie mam przeczucie po prostu. Poza tym wiem, że można uzyskać fajne dofinansowania na firmę np. tutaj, więc można to sprawdzić i wtedy brać się za zakładanie firmy, ale wiadomo, jak kto woli :) 

08.11.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ryzykowne? W innych krajach to już standard.

08.11.2017
wypowiedzi: 4
*.181.117.18

Niestety, Polska pod względem urposzczenia przepisów czy prawa otwartego wobec przedsiębiorców wciąż kuleje. Jesteśmy moim zdaniem jakieś 20 lat za zachodnimi krajami i szybko tego dystansu nie nadrobimy. Naprawdę, gorąco czekam na rząd, który podejmie działania prorynkowe i wesprze sektor MŚP. Musi kiedyś taki gabinet pojawić się na horyzoncie i głęboko wierzę, że "dobra zmiana" obejmie również gospodarkę.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.