Forum do artykułu: Muszkieterowie podejmują wyzwanie

12.01.2017
wypowiedzi: 15
*.internetia.net.pl

no i skończyło się tak, że mieli większy udział niż Tesco w 2016

31.01.2017
wypowiedzi: 55
*.212.73.141

Całkiem nieźle sobie radzą. Pną się :)

30.11.2017
wypowiedzi: 19
*.echostar.pl

Osobom zainteresowanym tą franczyzą polecam regały paletowe (i innego typu regały) firmy Metalsistem. Bardzo dobra jakość.

18.12.2017
wypowiedzi: 10
*.echostar.pl

Muszkieterowie zawsze byli nieco z tyłu za Castoramą i Leroy (moim zdaniem), zwłaszcza ze względu na mniejszą liczbę sklepów i mniejszą obecność w dużych miastach. Ale towar i wyposażenie mają na wysokim poziomie. Wizualnie i kadrowo też świetnie. Kojarzycie może, czy u nich we franczyzie są jakieś wymagania odnośnie rodzaju wyposażenia i wyboru partnerów/dostawców, na przykład producenta regałów przemysłowych?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.