Forum: Jak umyjesz, tak zarobisz

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Mój mąż otworzył niedawno 1 myjnię :) Bardzo zachwalał 1 książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Dzięki niej zdobył duże pieniądze i jakoś to nam się kręci :)

16.03.2017
wypowiedzi: 101
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To muszę sprawdzić.

29.03.2017
*.138.168.217-rev.hti.pl

Widzę że czyste biznezy sie opłacają. Ja też mam firmę uzługową, głównie pranie dywanów poznań, czy czyszczenie tapicerki samochodowej i biznes się kręci. Brud jest wszedzie a ludzie z tym walczą więc takie firmy są potrzebne.

16.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od zawsze firma sprzątająca to był dobry pomysł. Sam prowadzę taki biznes, sprzątam po innych. Kasa z tego jest na prawdę niezła, i to jest coś na co zawsze będzie zapotrzebowanie. Dobra firma sprzątająca zawsze będzie miała klientów ;)

11.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja znam Pana Cezary Lesiński ktorego firma sprzątająca działa na tej samej zasadzie, firma się stara i dlatego mają duzo klientów sam jestem jednym z nich i jestem zadowolony.

11.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz stu procentową racje, zarobić można nawet na sprzątanie osiedli warszawa jeśli się to dobrze robi, znajomy także ma myjnie samochodową, zaczął po mału po czym dostał kredyt i postawił ogromną myjnie mase sprzętu i co najważniejsze robi dobrą robote przez co ma klientów

11.10.2017
*.play-internet.pl

Na usługi tego typu zawsze będzie zapotrzebowanie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.