Forum: Jak umyjesz, tak zarobisz - usługi dla klientów indywidualnych 45

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Mój mąż otworzył niedawno 1 myjnię :) Bardzo zachwalał 1 książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Dzięki niej zdobył duże pieniądze i jakoś to nam się kręci :)

mauro 16.03.2017 *.bmx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

To muszę sprawdzić.

madziar 29.03.2017 *.38.138.168.217-rev.hti.pl

14

Widzę że czyste biznezy sie opłacają. Ja też mam firmę uzługową, głównie pranie dywanów poznań, czy czyszczenie tapicerki samochodowej i biznes się kręci. Brud jest wszedzie a ludzie z tym walczą więc takie firmy są potrzebne.

Crowo 16.08.2017 *.eos174.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Od zawsze firma sprzątająca to był dobry pomysł. Sam prowadzę taki biznes, sprzątam po innych. Kasa z tego jest na prawdę niezła, i to jest coś na co zawsze będzie zapotrzebowanie. Dobra firma sprzątająca zawsze będzie miała klientów ;)

Wegyoze 11.10.2017 *.etq133.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja znam Pana Cezary Lesiński ktorego firma sprzątająca działa na tej samej zasadzie, firma się stara i dlatego mają duzo klientów sam jestem jednym z nich i jestem zadowolony.

Gpazuyu 11.10.2017 *.etq133.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Masz stu procentową racje, zarobić można nawet na sprzątanie osiedli warszawa jeśli się to dobrze robi, znajomy także ma myjnie samochodową, zaczął po mału po czym dostał kredyt i postawił ogromną myjnie mase sprzętu i co najważniejsze robi dobrą robote przez co ma klientów

dariuszkowalczyk11 11.10.2017 *.user-94-254-175-34.play-internet.pl

22

Na usługi tego typu zawsze będzie zapotrzebowanie.

MagikBiznesowy77 12.02.2018 *.212-7-222-118.lukman.pl

132

Prace licencjackie teraz na różnych kierunkach piszę, a potem przeczytam tę ksiażkę.

Kano778 09.03.2018 *.185.216.35.123

14

Gratuluję bardzo dobrego biznesu,

Kraków i okolice

lolek100 09.03.2018 *.aemt27.neoplus.adsl.tpnet.pl

146

Wiadomo o pracę teraz niełatwo. Jednak warto dokładnie czytać umowy, które dostajemy od pracodawcy. Nawet jeśli to zatrudnienie nisko kwalifikowane. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/podreczny-slowniczek-terminologii-uzywanej-w-windykacji-cz-1/ Polecam każdemu przeczytać.

lolek100 09.03.2018 *.aemt27.neoplus.adsl.tpnet.pl

146

W istocie to genialny pomysł na biznes! Gorzej będzie jak ktoś spróbuje im to podłapać - na pewno pójdą spore kary! Wiele można w necie poczytać: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/postepowanie-nakazowe/

Nikola Dekiel 30.04.2018 *.public-gprs394081.centertel.pl

3
Ja z kolei prowadzę samoobsługowy punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam.  Cieszy się on naprawdę sporym zainteresowaniem. Ludzie przy okazji podjeżają, sami korzystają z takiego urządzenia. Para dokładnie wnika w tapicerkę, więc zabija wszelkie bakterie i niweluje zapachy, szybko też czyszczona tapicerka wysycha. Na początku musiałem postawić na małą reklamę, ale teraz klienci polecają mnie znajomym i nie narzekam na brak zainteresowania moim punktem. Naprawdę warto!

agatawolny88 04.07.2018 *.89-64-12-37.dynamic.chello.pl

2
genialny pomysł - więcej o scapackaging !!

tomaasz 05.07.2018 *.89-64-38-182.dynamic.chello.pl

44
Moze przydarzą Wam się namiary na miary na firmę sprzedającą maszyny czyszczące, w ofercie [url=http://www.hako.pl]http://www.hako.pl[/url] znajdziecie bardzo duży wybór maszyny do mycia podłóg, szorowarki itp. Wybór mają naprawdę duży są różne modele szorowarek do podłóg, dostępne są również odkurzacze, środki czystości. Ogólnie mają wszystko co jest potrzebne do prowadzenia biznesu sprzątającego.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.