Forum o artykule: Biznes na dodatek 1483

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Wg mnie idąc ścieżką biznesu trzeba dawać z siebie 100 %. Mi na drodze szczególnie pomogła 1 książka. Ebook jest na stronce pieniadzenastartup.pl Warto czytać, mogę polecić tym mniej doświadczonym :)

robotik 30.05.2018 *.91-90-177-90.noc.fibertech.net.pl

9
Nie sądziłaś, żeby zająć się np. artykułami dla zwierząt? Ja ostatnio kupiłem drapak dla kota z https://www.krakvet.pl/artiglio-drapak-dla-kota-lazio-pg-20835.html i jestem bardzo zadowolony :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.