Forum do artykułu: Majątek zbity na szpilkach

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Moja ukochana marka! :) Co do realizacji swoich wizji biznesu to jednak na każdy potrzebny jest kapitał. Mi mocno pomogła 1 super książka. Jest na pieniadzenastartup.pl

26.01.2017
wypowiedzi: 55
*.liberty.org.il

Pomysł miał dobry, ale niestety te buty są tak drogie, że nawet gdybym bardzo chciał to nawet przez rok nie zdołam odłożyć na nie żeby zrobić prezent żonie.

12.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ładne buty, miałam obuwie tej marki długi czas i byłam zadowolona, ciekawa sprawa jak biznes szybko się rozrósł. Obecnie szpilki kupuję tutaj: http://e-cizemka.pl/pl/c/czolenka/122  i jestem bardzo zadowolona również:) 

24.08.2017
wypowiedzi: 54
*.dynamic.gprs.plus.pl

No cóż, wiadomo, że oprócz diamentów, szpilki to najlepszy przyjaciel każdej kobiety. Sama rozglądam się właśnie za jakimiś nowymi, bo niedługo idę na wesele. Ładne szpilki w kolorze nude znalazłam na http://allani.pl/wyszukaj/szpilki . Właśnie takie cieliste chcę kupić.

03.10.2017
wypowiedzi: 104
*.dynamic.chello.pl

no tak.. ale to jest znak towarowy na prawdę bardzo mocno rozpoznawaly :) 

03.10.2017
wypowiedzi: 4
*.toya.net.pl

Branża modowa jest trudna, były setki nieudanych konceptów i pewnie jeszcze będą setki kolejnych nieudanych pomyśłów. W przypadku butów, chyba ryzyko jest jeszcze większe niż w przypadku zwykłej odzieży:)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.