Forum do artykułu: Gwiazdy, które uwodzą

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Osobiście mam dość reklam celebrytów. Ale nie mam dość wiedzy i książek. Ostatnio skończyłam "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Genialna książka dla biznesmenów i bizneswoman :)

26.01.2017
wypowiedzi: 54
*.liberty.org.il

Reklama z kimś jest dużo lepsza od relam bez nikogo. Wiadomo że bardziej wiarygodne są osoby z danego środowiska od zwykłych aktorów, których nigdy nie widzieliśmy na oczy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.