Forum do artykułu: Własny biznes to mój cel

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Super artykuł. Od siebie mogę polecić 1 książkę, dzięki której już realizuję się biznesowo. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Naprawdę warto przeczytać i zacząć działać.

16.01.2017
wypowiedzi: 43
*.172.86.22

Poszukujesz najlepszego dla Twojej firmy monitoringu? Postaw na gotowe rozwiązania, zamiast samodzielnie kompletować zestaw do monitorowania. To oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy i gwarancja, że monitoring będzie wydajny i działał bez zarzutu. Na stronie firmy IVEL znajdziesz gotowe zestawy do monitoringu, które pochodzą od renomowanych producentów. Wszystkie z kamer posiadają rejestratory cyfrowe.

20.03.2017
wypowiedzi: 32
*.221.122.120

Dobry artykuł jednak trzeba wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw takiego modelu biznesu. Rzeczywiscie franczyzna jest zwykle mniejszym ryzykiem. Z drugiej strony zarobki nie będą tak wysokie niż w przypadku otwarcia własnej firmy.

Sugeruję poczytać sobie tutaj o trendach w biznesie w tym roku:

http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/2017/02/28/trendy-2017-roku-w-rozwoju-business-inteligence/

20.03.2017
wypowiedzi: 16
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeżeli zamierzasz otworzyć własną działalność gospodarczą to przyda Ci się wiele informacji, które znajdziesz na stronie: http://companyaccounts.pl/ . Dowiesz się wszystkich podstawowych informacji, od wybory konta dla firmy, biura księgowego, w jaki sposób załatwić kredyt, czy jakie ulgi podatkowe Ci przysługuja. Bardzo pomocna strona, dla osó stawiających pierwsze kroki w biznesie. 

21.03.2017
wypowiedzi: 34
*.189.216.27.skyware.pl

Gdybym wszystko czytał i przeglądał, to uwierzcie - nigdy bym swojego biznesu nie otworzył. 

12.04.2017
wypowiedzi: 6
*.icpnet.pl

Oferujemy system franczyzowy, dzięki któremu inwestor otrzymuje wsparcie, techniczne i marketingowe, w uruchomieniu i prowadzeniu salonu sprzedaży sufitów napinanych.

Cieszą się one coraz większym uznaniem na rynku, gdyż, w przeciwieństwie do gipsowo-kartonowych, montuje się je szybciej i wyglądają bardziej efektownie.

Więcej informacji: http://alteza.pl/

19.04.2017
wypowiedzi: 8
*.ipv4.supernova.orange.pl

jeżeli masz biznes i chcesz go rozwinąć to staraj się o pożyczkę dla firm, https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm tutaj mają dobre warunki, możesz sobie poczytać opinie o nich, są dobre także firma jest wiarygodna. Życzę powodzenia w biznesie i jego rozwoju wiem jakie to trudne ale i też opłacalne. 

19.04.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

A orientujecie sie moze jak wyglada sprawa z pozyskaniem funduszy od prywatnych inwestorow? Gdzie ich szukac?

21.04.2017
wypowiedzi: 4
*.ipv4.supernova.orange.pl

Mówisz o aniołach biznesu. Generalnie nie ma tak, ze idziesz sobie do jakiegoś miejsca gdzie na nich trafisz i możesz wybierać. Trzeba samemu jakoś się pzebić i ich zaciekawić. 

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.202

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia na dowolny cel

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.