Forum o artykule: Jogurtowe kafejki 1475

Piotr 18.12.2003 *.wz62.internetdsl.tpnet.pl

Witam
W końcu ktoś otworzył coś innego niż ciastkarnia lub przeciery z owoców. Jestem pełem podziwu dla pomysłu. Nareszczie można usiąść w niezadymionym pomieszczeniu i zjeść jakis dobry INNY smakołyk przy dobrej muzyce. Jednym słowem brawo. Tym bardziej ze w chwilio obecnej jogurt zrewoucjonizował rynek! Jeszcze raz gratulacje

kar 12.02.2004 *.w3cache.tpnet.pl

Panie Piotrze vel Dexter (z tematu "Yogen Fruz w Toruniu") mdli mnie od tej nachalnej reklamy, szefowie z Yogen Fruz rozumiem że sieć nie rozwija się tak jak zakładaliście, ale miejcie litość, taka reklama jest dla kretynów, a chyba jesteście poważną firmą ?

Zagadka 12.02.2004 *.cv212.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hmmmm ... czegoś nie rozumiem z tego co napisałeś sieć nie rozwija się tak jak powinna, a jednak uruchamia nowe lokale - z wypowiedzi przedstawicieli sieci wynika, że planują nowe otwarcia swoich punktów w tym roku i jakoś nie szukają na gwałt nowych biorców (cytat: "Naszym największym problemem jest brak odpowiednich lokalizacji pod planowne lokale" - świadczy to tylko o tym, że nie chcą otwierać lokali na siłę i wpuszczać potencjalnych biorców w maliny).
Co do nachalnej reklamy - gdyby było tak jak mówisz, wątki które odszukałeś na forum pełne byłyby informacji o tym, że jogurty są super albo znajdowałby się w nich numery telefonów pod które trzeba się zgłosić żeby stać się szczęśliwym posiadaczem czegoś tam.

kar 12.02.2004 *.w3cache.tpnet.pl

Dwa lata temu (2002 r.- 5 jednostek własnych)można było przeczytać: "Do końca roku YOGEN FRÜZ chce otworzyć około 40 punktów na terenie całego kraju, a w perspektywie 3 lat planuje uruchomić ponad 200 jednostek franchisingowych". W tej chwili firma ma 22 biorców licencji,a więc "zagadka": firma rozwija się tak jak zakładali(ście) czy nie ?
Ale nie o rozwój mi chodziło...
Pozdrawiam.

Zagadka 13.02.2004 *.dl218.neoplus.adsl.tpnet.pl

No cóż nie chcę się wypowiadać w czyimś imieniu, ale nauczyłem się, że pewne wypowiedzi należy traktować jako formę reklamy a nie jako prawdę objawioną.
Nie wiem co masz do Yogen Fruz, a nie chce mi się tylko po to żeby wdawać się w jakąś jałową dyskusję szukać na tym portalu wypowiedzi większości przedstawicieli innych sieci którzy w podobny sposób obwieszczają swoje plany na kolejne lata. Przytoczony przezemnie wcześniej cytat przedstawiciela YF (dotyczący lokalizacji) świadczy jedynie o tym, że nie chcą na siłę budować wielkiej sieci, w której 90% lokali będzie do zamknięcia (przykład Multisoftu).
Zaintersowany twoimi wypowiedziami poświeciłem trochę czasu na przeczytanie wszystkich tekstów o tej sieci, i muszę powiedzieć że są moim zdaniem wporządku - nie owierają lokali własnych tylko franczyzowe i biorąc ten parametr pod uwagę należy mówić że mają największy współczynnik otwarć wśród sieci gastronomicznych franczyzowych w Polsce.
Nie doszukałem się również informacji o tym że któryś z punktów franczyzowych tej sieci został zamknięty.
Stosując twój sposób pojmowania świata, odbieram twoje wypowiedzi na tym forum w tym temacie jako formę reklamy, w myśl zasady - "dobrze czy źle ważne że mówią" i co ty na to?

Antykar 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Kar. Musisz mieć świadomość, że wszystkie firmy czasami weryfikują swoje plany. Istotne jest w tym przypadku, że nie zamykają punktów, przyrasta im biorców. Więc wszystko jest chyba w porządku.Nie nie szukaj dziury w całym.

janek 19.02.2004 *.217.8.179.146

Dobre bo ........ niemieckie

Smakosz 19.02.2004 *.co224.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wdając się w całą tą dziwaczną dyskusję - w sumie nie wiem do czego prowadzącą - dobre bo Kanadyjskie (tak na marginesie sieć działa w 80-ciu krajach świata).

orti 21.02.2004 *.213.199.233.234

Kanadyjskie?

Smakosz 23.02.2004 *.dd126.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kanadyjskie - wejdź na stronę ich centrali www.yogenfruz.com

orti 24.02.2004 *.217.8.179.146

wszedłem, zobaczyłem ale nie zwyciężyłem

Smakosz 24.02.2004 *.dc86.neoplus.adsl.tpnet.pl

No cóż nie uprzedziłem, że wszystko jest w języku angielskim - mają też polską stronę www.yogen-fruz.com.pl

NICK 19.05.2004 *.adp68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlatwiej chyba poobserwowa jakis punkt przez chwile i samemu ocenic jaki to biznes a nie intuicyjnie wypowiadac jakies "zlote mysli".Oczywiscie poza popytem na ten produkt wazne sa wynegocjonowane warunki najmu jak i wspolpracy z dawca.Tak na marginesie to zle wiesci szybko przeciekaja do prasy a o "Yogen.." nic zlego nie slyszalem.Pozdrawiam

atena 23.05.2004 *.fm250.internetdsl.tpnet.pl

chetnie bym byla franchizobiorca aler narazie sie wdrazam w temat

Zeus 24.05.2004 *.62.233.204.54

Co masz na myśli pisząc "wdrażam się w temat"?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.