Forum: Coś więcej niż zysk, szukam pomysłu na trwały i ciągły biznes !

17.01.2017
wypowiedzi: 30
*.190.216.85

Witam, chciałbym się poradzić Was i prosić o podzielenie się ze mną pomysłami na stworzenie czegoś co przynosi systematyczne zyski. Mieszkam w mieście, który liczy sobie ok.35tyś mieszkańców. Chciałbym zainwestować na początku do 60tyś. Dodatkowo posiadam wolny dom wraz z przestronnymi garażami, które mógłbym przeznaczyć pod inwestycje. Dodam, że w okolicy mojego miasta znajdują się liczne wioski i ok.30km dalej miasto trochę większe niż moje. Szukam pomysłu na biznes, który przetrwa i zaspokoi moje oczekiwania. Jestem gotowy zainwestować nawet większy kapitał jeżeli pomysł przekona mnie i da mi jakieś większe szanse na sukces.Mogę również zgodzić się na współpracę jeżeli znajdzie się osoba, równie ambitna i wiarygodna. Pozdrawiam serdecznie ! Liczę na pomoc i na Was ! 

19.12.2017
wypowiedź: 1
*.106.208.74

On one hand the Chinese have decided to deemphasize standardized testing in their own schools because they realize it impedes real learning and creative breakthroughs. Though essay have presents another side of the problem: if a school is doing a bunch of test prep instead of best practices for teaching reading, writing and math, the school is doing it wrong. There's no reason that those subjects can't be taught in a rich way. In fact, high standards require that students be able to think critically and creatively.

22.02.2018
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.