Forum: Coś więcej niż zysk, szukam pomysłu na trwały i ciągły biznes !

17.01.2017
wypowiedzi: 30
*.190.216.85

Witam, chciałbym się poradzić Was i prosić o podzielenie się ze mną pomysłami na stworzenie czegoś co przynosi systematyczne zyski. Mieszkam w mieście, który liczy sobie ok.35tyś mieszkańców. Chciałbym zainwestować na początku do 60tyś. Dodatkowo posiadam wolny dom wraz z przestronnymi garażami, które mógłbym przeznaczyć pod inwestycje. Dodam, że w okolicy mojego miasta znajdują się liczne wioski i ok.30km dalej miasto trochę większe niż moje. Szukam pomysłu na biznes, który przetrwa i zaspokoi moje oczekiwania. Jestem gotowy zainwestować nawet większy kapitał jeżeli pomysł przekona mnie i da mi jakieś większe szanse na sukces.Mogę również zgodzić się na współpracę jeżeli znajdzie się osoba, równie ambitna i wiarygodna. Pozdrawiam serdecznie ! Liczę na pomoc i na Was ! 

27.01.2017
wypowiedzi: 6
*.239.136.27

Jeśli masz dobrą lokalizację i zmienie to stwórz sobie magazyny. Będziesz mógł je wynajmować. Mój znajomy tak zrobił w Łodzi i magazynuje sprzęt typu: http://www.riwalpoland.pl/pl/wynajem/podesty-nozycowe-spalinowe No, ale w Łodzi teraz mają centra logistyczne, więc tam było zapotrzebowanie na coś takiego. Nie wiem gdzie Ty dokładnie mieszkasz.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.