Forum do artykułu: Biżuteria zawsze modna

18.08.2017
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

aktycznie bizuteria jest zawsze modna szczegolnie srebrna jest ponadczasowa, jak np. kolczyki koła srebrne itp.

21.08.2017
wypowiedzi: 36
*.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo podoba mi się biżuteria z Kruka, kolekcja Wojciechowskiej.

22.08.2017
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko tu chodzi o biznes. Tak po prostu dofinansowania nie dostaniesz.

23.08.2017
wypowiedzi: 8
*.centertel.pl

Zawsze modną biżuterią zarówno dla kobiety jak i mężczyzny jest  klasyczny zegarek. Tym bardziej obecnie gdy są one dostęne w różnych kolorach (srebny, złoty), mogą być na pasku lub bransolecie. Dla mężczyzn polecam http://www.zegarkowy.pl/category/casio-classic-meskie">zegarek męski casio.

06.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Biżuteria jest świetna, zawsze nosze coś oczywiście pasującego do ubrania strasznie duzo zamawiam z tej strony https://www.galanter.com.pl/, mam kilka fajnych kompletów biżuterii ktora pasuje do moich ulubionych kreacji, lubie ubierać sie ładnie, tak aby zwracać na siebie uwage a birzuteria zawsze dodaje tego czegoś 

08.09.2017
wypowiedzi: 11
*.icpnet.pl

polecam bizuterie autorska Aleksandry Przybysz aleconcept.com -> szczegolnie pierscionki zareczynowe robione wg indywidualnych potrzeb

14.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja np ostatnio odkryłem fajny sklep rexcraft.pl w któym mają np kominy męskie na zime , szaliki, biżuterię , bransoletki itp :) Jeśli ktoś szuka czegoś ciekawego na prezent dla męża/chłopaka/kolegi to sprawdźcie ofertę , a na pewno znajdziecie jakiś praktyczny prezent. 

09.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Biżuteria jak zawsze to dobry pomysł na biznes, bizuteria to zawsze oryginalny prezent dla mężczyzny jak i dla kobiety jeśli dobrze się takim biznesem zajmiesz to na pewno uzyskasz sukces. 

09.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Biżuteria zawsze będzie cieszyła się zainteresowaniem - to uniwersalny i ponadczasowy prezent. Jeśli myslicie o założeniu własnego sklepu z biżuterią właśnie, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Interfeo http://www.interfeo.com. Tworzą świetne strony WWW i sklepy internetowe, które solidnie pomagają w rozkręceniu firmy. 

10.10.2017
wypowiedzi: 76
*.dynamic.chello.pl

żona robi birżuterie i kiedyś myślała żeby własni eotworzyć coś swojego. nawet miała wybrane jaka nazwa firmy by pasowała. al epóźniej sobie policzyła koszty i zrezygnowała jednak.. 

10.10.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

faktycznie, bardzo fajna ta biżuteria

18.10.2017
wypowiedzi: 36
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja najczęściej decyduję się na srebrną biżuterię.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.