Forum do artykułu: Biżuteria zawsze modna

25.01.2017
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Szczególny sentyment mam do marki Savicki (savicki.pl). Stąd mamy obrączki. Z takich fajniejszych kolekcji to podoba mi się zwłaszcza Red Passion, pasuje do mojego charakteru. Jak nietrudno się domyślić chodzi o biżuterię z czerwono krwistym wręcz rubinem. Kosmiczne rzeczy, polecam, warto sobie przejrzeć.

25.01.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz modna jest też biżuteria z węgla kamiennego. Co o niej myślicie?

25.01.2017
wypowiedzi: 80
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Złoto i srebro jest ponadczasowe. Kiedyś bursztyn :)

03.03.2017
wypowiedzi: 4
*.16.pxs.pl

zależy jaka się "nie starzeje" :-) przy dzisiejsym zalewie chińszczyzny pewne rzeczy można sobei założyć raz ;p

30.03.2017
wypowiedzi: 26
*.net.hawetelekom.pl

Dlatego trzeba zwracać uwagę na jakość i kupować tylko w sprawdzonych miejscach. Na pewno do nich należy sklep internetowy z damską biżuterią e-watches  . Mam stąd kilka drobiazgów i  widzę, że to porządne wyroby

08.05.2017
wypowiedzi: 6
*.opera-mini.net

O nich akuratnie nie słyszałem, ale znajoma coś mi wspominała o nich http://szuchman-gold.pl bo zamawiała tam większą ilość biżuteri dla siebie, męża i malutkiej córeczki. Warto się zorientować w kilku miejscach żeby mieć rozeznanie.

09.05.2017
wypowiedzi: 30
*.dynamic.gprs.plus.pl

Złoto, srebro, to się nigdy nie znudzi. Wydaje mi się, że biznas jubilerski zawsze będzie się kręcić.

18.05.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Złoto i srebro zawsze można sprzedać np. on-line. http://www.zlotagotowka.pl/

Ja tak zrobiłem ostatnio z pierścionkiem złotym który zalegał mi w domu. :)

18.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.chello.pl

Delikatna, srebrna biżuteria zawsze będzie modna. Zgodzicie się?

25.05.2017
wypowiedzi: 62
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie tak! Od kilku sezonów stale modna jest też biżuteria typu celebrytka.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.