Forum do artykułu: Gastronomię czeka świetlana przyszłość

25.01.2017
wypowiedzi: 79
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak dla mnie jest duży w tym tytule prawdy. Coraz częściej jadamy na mieście, a lokale są przepełnione ludźmi, którzy po pracy wpadają coś na szybko przekąsić. Nic więc dziwnego, że na rynku jest coraz więcej firm jak http://www.gastro.pl/poznaj-gastro/gastro-pos W końcu dobry system POS przyda się każdemu restauratorowi ;)

25.01.2017
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Producenci maszyn i urzadzeń do przymsłu spożywczego http://faar.pl/producenci-maszyn-i-urzadzen-dla-przemyslu-spozywczego-w-polsce-top-5/  dla zdecydowanych rozwijać biznes w tej sferze. Uważam, że branża rozwija się, w pełni zgadzam się z autorem artykułu.

27.01.2017
wypowiedzi: 5
*.10.146.220

Nie da się ukryć, że dobry lokal gastronomiczny jest dziś niemal jak skarb. Ludzie lubią dobrze i szybko zjeść. Ja cieszę się, żę udało mi się założyć dobrze radzący sobie lokal i nie narzekam zarówno na zarobki jak i ilość gości. Jeżeli posiadacie dobry sprzęt gastronomiczny, który można kupić np. od fachowej firmy Qgast, to rzeczywiście uda Wam się przygotować dania, które zapewnią Wam świetlaną przyszłość. ;)

27.01.2017
wypowiedzi: 17
*.106.159.97

Zgadzam się z powyższym forumowiczem, najważniejsze jest wyposażenie gastronomii bo jeśli pracujemy na starym sprzęcie to będzie to też odczuwalne w serwowanych potrawach. Niestety ale stare urządzenia, np. piece do pizzy nieprzyjemnie pachną podczas pracy, więc warto mieć to na uwadze

02.02.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najważniejsze, żeby mieć pomysł na zarządanie i reklamę takiego obiektu. Wtedy wszystko może się udać i przynieśc zysk.

21.02.2017
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

Jeśli gastronomia ma taką przyszłość,to nic tylko inwestować...

A mam pytanie o Wasze doświadczenia w organizowaniu wyjazdów na szkolenia,połączonego z organizacją dla firmy imprezy np. w hotelu czy to rzeczywiście zintegruje pracowników,bo jak wiadomo takie spotkania mogą się wymknąć spod kontroli?

Taką ofertę mają Hotele Gorzelanny,łącznie z atrakcjami i zastanawiam się nad taki połączeniem przyjemnego z pożytecznym...

23.02.2017
wypowiedzi: 17
*.106.159.97

Ja cały sprzęt zawsze kupuję na www.gastrro.pl i jak na razie jestem zadowolna zarówno z cen, jak i jakości. 

18.03.2017
wypowiedzi: 4
*.cable.net-inotel.pl

Ludzie przestańcie spamować. Admin powinien usuwać takie wpisy

27.04.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie tak jest (moim zdaniem)! Planuje otworzyć firmę oferującą catering dietetyczny i jedzenie na miejscy. Co o tym sądzcie? W moim mieście działa jak na razie tylko jeden taki podmiot, ale oni oferują wyłącznie dietę pudełkową, a nie serwują posiłków w lokalu. To catering dietetyczny w Radiomiu http://www.fitdiet.pl/dostawa-radom/. Planuję zrobić im konkurencję.

08.05.2017
wypowiedzi: 2
*.igloo.pl

warto odwiedzić producentów:

urządzenia chłodnicze https://www.igloo.pl

oświetlenie LED https://www.emiloo.pl

 

19.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fakt teraz wszyscy chcą być fit nawet ja sobie zamówiłem porady dietetyczne z http://nvit.pl/  wiec otworzenie lokalu gastronomicznego ze zdrową żywnością może przynieść spore korzyści jak się nei ma dużej konkurencji.

25.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Firmy cateringowe są coraz bardziej popularne. Wzrosła też jakośc jedzenia w nich jak i cenowa korzystnosć. Sam przyznaję że teraz bardziej się opłaca korzystać z takich firm niż samemu gotować, a już w ogóle jeśli chodzi o evety czy imprezy ;) Od jakiegoś czasu biorę jedzenie od nich http://www.raut.com.pl i praktycznie wychodzę na to samo jakbym sam gotował, z tą różnicą że mam więcej czasu dla siebie ;)

25.07.2017
wypowiedzi: 2
*.82.24.25

Oczywiście, ze warto próbować. Zawsze to ciekawe doswiadczenie, no i świadomość, że jednak się spróbowało. Druga strona medalu to możliwośc utracenia kapitału, ale jeśli robi sie to z głową zminimaliwować koszty i ewentualne straty. Na początek warto zaoptrywac sie w sprawdzonych hurtowniach. Ja mogę polecić Mulltigastro z Krakowa https://multigastro.pl. Mają konkurencyjne ceny, więc łatwo kupić wyposażenie kuchni w zależności od posiadanego budżetu. Tak nawiasem mówiąc to ogólnie można zauważyć wzrtost usług nie tylko w gastronomi. To bardzo dobry trend i wyzwanie dla przedsiębiorców i komfort i duży wachlarz wyboru dla klientów, więc zachęcam.

25.07.2017
wypowiedzi: 2
*.82.24.25

Oczywiście, ze warto próbować. Zawsze to ciekawe doswiadczenie, no i świadomość, że jednak się spróbowało. Druga strona medalu to możliwośc utracenia kapitału, ale jeśli robi sie to z głową zminimaliwować koszty i ewentualne straty. Na początek warto zaoptrywac sie w sprawdzonych hurtowniach. Ja mogę polecić Mulltigastro z Krakowa https://multigastro.pl/  Mają konkurencyjne ceny, więc łatwo kupić wyposażenie kuchni w zależności od posiadanego budżetu. Tak nawiasem mówiąc to ogólnie można zauważyć wzrtost usług nie tylko w gastronomi. To bardzo dobry trend i wyzwanie dla przedsiębiorców i komfort i duży wachlarz wyboru dla klientów, więc zachęcam.

07.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czeka i to super przyszczłość coraz wiecej jest różnorakich knajp ja tylko czekam aż z azji przyjdą te knajpy na rynek europejski co będą oferowały tamtejsze przysmaki coraz wiecej jest różnych dań i w zasadzie niedługo nie będzie trzeba wyjeżdżać żeby zasmakować kuchni innych państw bo wszystko będziemy mięli pod ręką. Teraz sobie kupiłem miód : 
http://www.krainamiodow.pl/MIOD-LESNY-SPADZIOWO-NEKTAROWY i też wszystko coraz lepsze jest kiedyś mi tak miód nie smakował jak teraz.

07.08.2017
wypowiedzi: 7
*.106.159.97

Zgadzam się, duże marki gastronomiczne jak Hendi i inne - mają się świetnie.

10.08.2017
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Oczywiście, że warto próbować, nawet pomimo rotacji w tej branży. Odpowiednia nisza, edukowanie klientów, zadbanie o marketing i zasięg i sukces murowany. Warto też zainwestować w odpowiedni wyposażenie gastronomii, na przykład z https://gastrosalon.pl/

06.11.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najbardziej jest teraz opłacana kuchnia konopna, spórzjcie tylko na to http://cannabismed.pl . To jest przyszłość zdrowego żywienia na które jest teraz taki hype :D

27.11.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego dostawcy kawy i herbaty? Wejdź na http://hurtowniabastek.pl/

28.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

widze ze duzo znawcow tak jak magda gessler :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.