Forum do artykułu: Gastronomię czeka świetlana przyszłość

25.01.2017
wypowiedzi: 66
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak dla mnie jest duży w tym tytule prawdy. Coraz częściej jadamy na mieście, a lokale są przepełnione ludźmi, którzy po pracy wpadają coś na szybko przekąsić. Nic więc dziwnego, że na rynku jest coraz więcej firm jak http://www.gastro.pl/poznaj-gastro/gastro-pos W końcu dobry system POS przyda się każdemu restauratorowi ;)

25.01.2017
wypowiedzi: 85
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Producenci maszyn i urzadzeń do przymsłu spożywczego http://faar.pl/producenci-maszyn-i-urzadzen-dla-przemyslu-spozywczego-w-polsce-top-5/  dla zdecydowanych rozwijać biznes w tej sferze. Uważam, że branża rozwija się, w pełni zgadzam się z autorem artykułu.

27.01.2017
wypowiedzi: 5
*.10.146.220

Nie da się ukryć, że dobry lokal gastronomiczny jest dziś niemal jak skarb. Ludzie lubią dobrze i szybko zjeść. Ja cieszę się, żę udało mi się założyć dobrze radzący sobie lokal i nie narzekam zarówno na zarobki jak i ilość gości. Jeżeli posiadacie dobry sprzęt gastronomiczny, który można kupić np. od fachowej firmy Qgast, to rzeczywiście uda Wam się przygotować dania, które zapewnią Wam świetlaną przyszłość. ;)

27.01.2017
wypowiedzi: 12
*.106.159.97

Zgadzam się z powyższym forumowiczem, najważniejsze jest wyposażenie gastronomii bo jeśli pracujemy na starym sprzęcie to będzie to też odczuwalne w serwowanych potrawach. Niestety ale stare urządzenia, np. piece do pizzy nieprzyjemnie pachną podczas pracy, więc warto mieć to na uwadze

02.02.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najważniejsze, żeby mieć pomysł na zarządanie i reklamę takiego obiektu. Wtedy wszystko może się udać i przynieśc zysk.

21.02.2017
wypowiedzi: 10
*.icpnet.pl

Jeśli gastronomia ma taką przyszłość,to nic tylko inwestować...

A mam pytanie o Wasze doświadczenia w organizowaniu wyjazdów na szkolenia,połączonego z organizacją dla firmy imprezy np. w hotelu czy to rzeczywiście zintegruje pracowników,bo jak wiadomo takie spotkania mogą się wymknąć spod kontroli?

Taką ofertę mają Hotele Gorzelanny,łącznie z atrakcjami i zastanawiam się nad taki połączeniem przyjemnego z pożytecznym...

23.02.2017
wypowiedzi: 12
*.106.159.97

Ja cały sprzęt zawsze kupuję na www.gastrro.pl i jak na razie jestem zadowolna zarówno z cen, jak i jakości. 

18.03.2017
wypowiedzi: 4
*.cable.net-inotel.pl

Ludzie przestańcie spamować. Admin powinien usuwać takie wpisy

27.04.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie tak jest (moim zdaniem)! Planuje otworzyć firmę oferującą catering dietetyczny i jedzenie na miejscy. Co o tym sądzcie? W moim mieście działa jak na razie tylko jeden taki podmiot, ale oni oferują wyłącznie dietę pudełkową, a nie serwują posiłków w lokalu. To catering dietetyczny w Radiomiu http://www.fitdiet.pl/dostawa-radom/. Planuję zrobić im konkurencję.

08.05.2017
wypowiedzi: 2
*.igloo.pl

warto odwiedzić producentów:

urządzenia chłodnicze https://www.igloo.pl

oświetlenie LED https://www.emiloo.pl

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.