Forum do artykułu: Biznes do przejęcia

12.02.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jesli ktos jest chetny na swietny biznes franczyzowy- Katowice Gastronomia. Dziala juz ponad 30 lokali Zapraszam tel. +48795981394

04.04.2017
wypowiedzi: 84
*.172.86.22

Szukacie dobrej jakości wskazówek jak można idealnie zabezpieczyć wasz ogród ? Odpowiednie obrzeża ogrodowe pomogą wam w tym. Teraz w ofercie sklepu internetowego Zielonaaleja znajdziecie wszystko do swoich ogrodów, teraz nawet zniżki do 20% przed sezonowe !

06.04.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy opłaca się podejmować takie przedsięwzięcie? Jaki kapitał trzeba posiadać żeby wziąć udział w programie? Na jakie zyski można liczyć prowadząc taki salon meblowy?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.