Forum do artykułu: Salon fryzjerski: wyczesana firma

26.02.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

zgadzam się :) dlatego ja zamawiam kosmetyki z INOAR. Mają świetne produkty, a do tego przystępne ceny. Dobrze się na nich pracuje, ładnie pachną i przede wszystkim działają

03.10.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

z pozoru łatwy biznes, ale nic bardziej mylnego. Moja siostra otworzyła sobie salon fryzjerski i niestety - konkurencja była taka, że biznes dla siostry okazał się w ogóle niedochodowy. Miała kilka Klientek - koleżanek, ale najgorzej było pozysakć tych nowych. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.