Forum do artykułu: Salon fryzjerski: wyczesana firma

26.02.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

zgadzam się :) dlatego ja zamawiam kosmetyki z INOAR. Mają świetne produkty, a do tego przystępne ceny. Dobrze się na nich pracuje, ładnie pachną i przede wszystkim działają

03.10.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

z pozoru łatwy biznes, ale nic bardziej mylnego. Moja siostra otworzyła sobie salon fryzjerski i niestety - konkurencja była taka, że biznes dla siostry okazał się w ogóle niedochodowy. Miała kilka Klientek - koleżanek, ale najgorzej było pozysakć tych nowych. 

01.12.2017
wypowiedzi: 168
*.play-internet.pl

Na stronie Akademia Versum znajdzicie lekcje biznesu dla managerów salonów fryzjerskich. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i wyciągnąć winioski. Taka wiedza jest bardzo przydatna również dla właścicieli salonów oraz osób, które dopiero planują otworzyć działalność.

06.12.2017
wypowiedzi: 4
*.ip4.wifimax.pl

Ja kosmetyki do włosów biorę ze sklepu z profesjonalnymi kosmetykami http://www.ivasklep.pl 

Mają tu niskie ceny. No i przyjemną obslugę. W ogóle jestem zadowolona. 

07.12.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Zakładanie działalności- współpraca z klientem zagranicznym

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.