Forum do artykułu: Pot i zysk

01.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Fitness to dobry biznes, zwłaszcza, że bycie fit stało się modne w naszym kraju. Jak wszystko wypali, będę otwierał swój klub pod szyldem fit curves jeszcze w tym roku. Ich oferta mnie przekonała, bo mają wypracowaną markę i nie zdzierają z franczyzobiorców. Da się na tym zarobić konkretne pieniądze.

13.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlatego warto sobie kupić odzież termoaktywną albo sportową ja kupuje na : http://asadi.com.pl bo jednak podczas trenignów pot się wydziela i przydaje się taka odpowiednia odzież która pomożę skórze oddychać. 

14.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dział fitness jest świetny jesli chodzi o zarobek każdy chce w dzisiejszyk czasach wyglądać pięknie sam zrobiłem kurs jako trener personalny poznań i poszedłem do pracy do jednej zwiększych siłowni w poznaniu, zarabiam dość dobrze nie licząc tego że mam jeszcze dodatkowo swoich prywatnych klientów którym prowadze diete i trening, na prawde idziena tym zarobić.

25.09.2017
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się z tym co piszecie. Dbanie o zdrowie to bardzo ważna kwestia i warto w to inwestować. Tak samo jak w wygląd! Piękne i zdrowe zęby są wizytówką zdrowego człowieka. Także śmiało zapisywać się do dentysty w Wałbrzychu

17.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja chętnie wypożyczam sprzęt sportowy tutaj: http://wypozyczalniaactif.pl/ i sobie ćwiczę różne rzeczy. Bardzo fajna opcja. Polecam.

20.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też lubię sport i czasami się wypocić konkretnie, moja pasja do deskorolka, nie ma to jak deskorolka fishka mój nowy zakup teraz sobie śmigam na takiej fishce i bardzo dobrze mi pasuje. Czasami jak wracam z treningu to też tak spocony. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.