Forum o artykule: Pot i zysk 25

Tomasz Skwierczyński 01.03.2017 *.apn-37-7-75-0.dynamic.gprs.plus.pl

1
Fitness to dobry biznes, zwłaszcza, że bycie fit stało się modne w naszym kraju. Jak wszystko wypali, będę otwierał swój klub pod szyldem fit curves jeszcze w tym roku. Ich oferta mnie przekonała, bo mają wypracowaną markę i nie zdzierają z franczyzobiorców. Da się na tym zarobić konkretne pieniądze.

Silrodno 13.07.2017 *.egu115.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Dlatego warto sobie kupić odzież termoaktywną albo sportową ja kupuje na : http://asadi.com.pl bo jednak podczas trenignów pot się wydziela i przydaje się taka odpowiednia odzież która pomożę skórze oddychać.

Dlyvawy 14.09.2017 *.ahr217.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Dział fitness jest świetny jesli chodzi o zarobek każdy chce w dzisiejszyk czasach wyglądać pięknie sam zrobiłem kurs jako trener personalny poznań i poszedłem do pracy do jednej zwiększych siłowni w poznaniu, zarabiam dość dobrze nie licząc tego że mam jeszcze dodatkowo swoich prywatnych klientów którym prowadze diete i trening, na prawde idziena tym zarobić.

pigeon 25.09.2017 *.89-75-67-208.dynamic.chello.pl

23

Zgadzam się z tym co piszecie. Dbanie o zdrowie to bardzo ważna kwestia i warto w to inwestować. Tak samo jak w wygląd! Piękne i zdrowe zęby są wizytówką zdrowego człowieka. Także śmiało zapisywać się do dentysty w Wałbrzychu !

Indirs 17.10.2017 *.aecb176.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja chętnie wypożyczam sprzęt sportowy tutaj: http://wypozyczalniaactif.pl/ i sobie ćwiczę różne rzeczy. Bardzo fajna opcja. Polecam.

Sagrater 20.11.2017 *.aejf221.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja też lubię sport i czasami się wypocić konkretnie, moja pasja do deskorolka, nie ma to jak deskorolka fishka mój nowy zakup teraz sobie śmigam na takiej fishce i bardzo dobrze mi pasuje. Czasami jak wracam z treningu to też tak spocony.

Baligert 21.12.2017 *.adq213.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja lubię WinterEvent – zimowe wyjazdy w Alpy takie fajne wyjazdy są zawsze dobre. Warto właśnie wybrać się na taki zimwy trip. My zawsze lubimy coś takiego na zimę ogarnąć, ekipą jak sobie wyjedziesz to jest mega fajnie. Polecam kazdemu

panistefanin 26.12.2017 *.nat2-minsk-pool-46-53-193-15.telecom.by

25

Zdrowy styl życia to ogromny biznes, przynosi ogromny zysk! Całkowicie zgadzam się z autorem!

192.168.1.254

Grenlis 03.01.2018 *.aeji142.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Siłownia tak jak i trening personalny jest bardzo opłacalną formą zarobku tym bardziej jak ktoś się na tym zna.

Grenlis 11.01.2018 *.aejp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Nawet dobry trener wrocław potrafi dobrze zarobić ale wiadomo słaby trener nie będzie miał nawet klientów

WaldekBasiak 07.02.2018 *.norce.pl

18

Ja zastanawiam się nad zakupem takich bramek https://www.sport-transfer.com.pl/Pilka-nozna-plazowa-c22 aby zorganizować boisko do piłki plażowej, jeszcze tylko nie mogę znaleść takich specjalnych lin aby wyznaczyć granicę, ktoś coś?

Piotr Kania 09.02.2018 *.89-74-128-163.dynamic.chello.pl

26

Podobny artykuł czytałem ostatnio na http://ezdrowo.pl/ - widać temat jest na topie ;)

mauricz 12.02.2018 *.user-94-254-176-53.play-internet.pl

5

Moda w Polsce na bycie fit działa coraz mocniej. Owszem, jest to dobra bramka dla inwestorów, czy osoby, które chcą otworzyć własny biznes. Rynek ten chłonie nowości i technologie bardzo dobrze o ile jest to faktycznie coś co pomaga/usprawnia/poprawia wygodę wszelakich aktywności sportowych i diety. A co do samej mody - myślę, że to bardzo fajnie, że coraz więcej osób w tym siedzi, w końcu wiąże się to z zdrowym stylem życia i dbaniem o siebie :)

MagikBiznesowy77 13.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

132

Kocham ćwiczyć. Sport to jest zdrowie.

pracelicencjackiefizjoterapia.szkola.pl

pigeon 18.02.2018 *.89-64-49-255.dynamic.chello.pl

23

Ja uwielbiam ćwiczyć i nie wyobrażam sobie tygodnia bez solidnego treningu czy to na siłowni czy na sali ćwiczeń :) Ogólnie bardzo polecam Wam aktywność fizyczną bo naprawdę poprawia ona samopoczucie! Pozdrawiam serdecznie i przy okazji polecam też naczynia bufetowe :)

DukeNukem 20.02.2018 *.public-gprs452281.centertel.pl

8

Siłownie przetrwają, ale te co mają niskie koszty. Te co działają w galeriacha handlowych, to padną. Koszty w GH są gigantyczne.

pracamagisterska.waw.pl

Maksio 23.02.2018 *.static-81-219-26-157.devs.futuro.pl

32

Ja również jestem zdania, że o zdrowie należy dbać w każdej sytuacji i dodatkowo nie można o niczym zapominać. Mowa tutaj również o uszach, które również powinny być brane pod uwagę. Na stronie http://www.vaxol.pl/ można poczytać o tym, jak lepiej zadbać o swoje uszy, by nie mieć z nimi w przyszłości problemów.

pigeon 25.03.2018 *.89-64-48-191.dynamic.chello.pl

23

Warto zapoznać się z tym tak żeby nie było wątpliwości na przyszłość. Ale jednak przyznacie że temat jest dość śliski!

sklep z kawą

nick1110 25.04.2018 *.mm-153-148-84-93.dynamic.pppoe.mgts.by

3
ciekawe wiadomości i strona 192.168 l 254

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.