Forum do artykułu: Pot i zysk

01.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Fitness to dobry biznes, zwłaszcza, że bycie fit stało się modne w naszym kraju. Jak wszystko wypali, będę otwierał swój klub pod szyldem fit curves jeszcze w tym roku. Ich oferta mnie przekonała, bo mają wypracowaną markę i nie zdzierają z franczyzobiorców. Da się na tym zarobić konkretne pieniądze.

13.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlatego warto sobie kupić odzież termoaktywną albo sportową ja kupuje na : http://asadi.com.pl bo jednak podczas trenignów pot się wydziela i przydaje się taka odpowiednia odzież która pomożę skórze oddychać. 

14.09.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dział fitness jest świetny jesli chodzi o zarobek każdy chce w dzisiejszyk czasach wyglądać pięknie sam zrobiłem kurs jako trener personalny poznań i poszedłem do pracy do jednej zwiększych siłowni w poznaniu, zarabiam dość dobrze nie licząc tego że mam jeszcze dodatkowo swoich prywatnych klientów którym prowadze diete i trening, na prawde idziena tym zarobić.

25.09.2017
wypowiedzi: 15
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się z tym co piszecie. Dbanie o zdrowie to bardzo ważna kwestia i warto w to inwestować. Tak samo jak w wygląd! Piękne i zdrowe zęby są wizytówką zdrowego człowieka. Także śmiało zapisywać się do dentysty w Wałbrzychu

17.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja chętnie wypożyczam sprzęt sportowy tutaj: http://wypozyczalniaactif.pl/ i sobie ćwiczę różne rzeczy. Bardzo fajna opcja. Polecam.

20.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też lubię sport i czasami się wypocić konkretnie, moja pasja do deskorolka, nie ma to jak deskorolka fishka mój nowy zakup teraz sobie śmigam na takiej fishce i bardzo dobrze mi pasuje. Czasami jak wracam z treningu to też tak spocony. 

21.12.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja lubię WinterEvent – zimowe wyjazdy w Alpy takie fajne wyjazdy są zawsze dobre. Warto właśnie wybrać się na taki zimwy trip. My zawsze lubimy coś takiego na zimę ogarnąć, ekipą jak sobie wyjedziesz to jest mega fajnie. Polecam kazdemu 

26.12.2017
wypowiedzi: 10
*.telecom.by

Zdrowy styl życia to ogromny biznes, przynosi ogromny zysk! Całkowicie zgadzam się z autorem!

192.168.1.254

03.01.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siłownia tak jak i trening personalny jest bardzo opłacalną formą zarobku tym bardziej jak ktoś się na tym zna.

11.01.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nawet dobry trener wrocław potrafi dobrze zarobić ale wiadomo słaby trener nie będzie miał nawet klientów

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.