Forum do artykułu: Pieniądze z naleśników

06.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawy pomysł. Szukam czegoś takiego, bo chciałbym zainwestować w gastronomię, ale najpierw chciałbym się rozejrzeć na specjalistycznych targach spożywczych 7 marca w Warszawie. Widziałem, że będzie się wystawiać sporo firm, a to dobra okazja, żeby porównać oferty. W końcu każdy franczyzodawca ma swoje wymagania.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.