Forum do artykułu: Bar mleczny: Zysk na talerzu

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Dużo osób ignoruje i wyśmiewa bary mleczne, ale dziś mogę przyznać, że to fantastyczny biznes jest! :) Polecam każdemu spróbować. Mnie się udało zdobyć dotację, w ogromnej mierze dzięki 1 super książce (Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę). Priorytet to nigdy się nie poddawać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.