Forum do artykułu: Nadciąga sezon na lody

17.03.2017
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Każdy biznes jest dobry, jednak pieniądze są często mega kluczowe. A jako, że mnie się udało zdobyć kapitał to i Wam kochani się uda. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Mi ta książka istotnie pomogła, zatem warto wziąć ją w ręce i otworzyć oczy :)

21.03.2017
wypowiedzi: 2
*.242.57.147
21.03.2017
wypowiedzi: 2
*.242.57.147

co to za książka którą polecasz?

21.03.2017
wypowiedzi: 55
*.189.216.27.skyware.pl

Czasami też warto posłuchać znajomych przedsiębiorców, którzy już mają spore doświadczenie i mogą co nieco podpowiedzieć jeśli chodzi o interesy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.