Forum do artykułu: Reklama na portalu Franchising.pl

10.04.2017
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Dzień dobry, Mam na imię Olga i reprezentuję agencję/dom mediowy One House. Obecnie duży nacisk stawiamy na digital, w związku z czym mam dla Pana dwa tematy: 1/ BRIEF KAMPANIA CPS AJ PRODUKTY Mamy do zrealizowania kampanię CPS z feedem produktowym. AJ PRODUKTY - jest to wiodąca firma z asortymentem wyposażenia biur, magazynów i zakładów przemysłowych. USŁUGI MAJĄ CHARAKTER STRICTE B2B – strony docelowe kampanii musiałyby być związane z biznesem, prowadzeniem firmy itd. CPS= 7,5% Srednia wartość koszyka = 1260 zl (netto) Srednia konwersja e-commerce = 0,77% Strona www sklepu: https://www.ajprodukty.pl Jesteśmy otwarci również na mailingi –natomiast w mailingu nie może zostać bezpośrednio wykorzystane logo klienta, ani nic co mogłoby świadczyć że AJ PRODUKTY są nadawcą wiadomości. Kreacja byłaby po Państwa stronie na bazie feedów produktowych. 2/ SIEĆ PROGRAMMATIC PREMIUM Działamy w dużej mierze w digitalu, realizując różne kampanie dla reklamodawców. Coraz więcej reklamodawców jest zainteresowanych kampaniami online w programmaticu. W związku z czym rozwijamy swoją sieć wydawców premium – z powierzchnią „non blind”. Moglibyśmy porozmawiać o 2 rodzajach działań: • Działania dla naszych reklamodawców – moglibyśmy rekomendować im działania dodatkowe na Państwa portalach. Np. mailingi, nie standardy • Chcielibyśmy zagospodarować część Państwa powierzchni reklamowej, żeby realizować na niej kampanie programatyczne: a/ Proponujemy abyśmy zagospodarowali kilka milionów wyświetleń reklamowych na portalu. Zaletą dla Państwa jest to, że sprzedajecie więcej powierzchni po wyższych cenach. b/ Model rozliczenia: ustalamy price floory poniżej, których nie schodzimy. Cała nadwyżka byłaby dla ONE House. c/ Możemy wystawiać Państwu również Preffered deale – paczki reklamowe z wydzielonymi formatami reklamowymi. Ustawiamy cenę wejścia w aukcję, zapraszając wybranych reklamodawców lub jednego reklamodawcę, który zgodził się na zaproponowaną stawkę. Czekam na informację kiedy moglibyśmy spotkać się o porozmawiać o temacie programmatica. Pozdrawiam Olga Sawicka 881941683

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.