Forum o artykule: Reklama na portalu Franchising.pl 1492

Ola Sawicka 10.04.2017 *.213-216-91-110.static.ip.netia.com.pl

1
Dzień dobry, Mam na imię Olga i reprezentuję agencję/dom mediowy One House. Obecnie duży nacisk stawiamy na digital, w związku z czym mam dla Pana dwa tematy: 1/ BRIEF KAMPANIA CPS AJ PRODUKTY Mamy do zrealizowania kampanię CPS z feedem produktowym. AJ PRODUKTY - jest to wiodąca firma z asortymentem wyposażenia biur, magazynów i zakładów przemysłowych. USŁUGI MAJĄ CHARAKTER STRICTE B2B – strony docelowe kampanii musiałyby być związane z biznesem, prowadzeniem firmy itd. CPS= 7,5% Srednia wartość koszyka = 1260 zl (netto) Srednia konwersja e-commerce = 0,77% Strona www sklepu: https://www.ajprodukty.pl Jesteśmy otwarci również na mailingi –natomiast w mailingu nie może zostać bezpośrednio wykorzystane logo klienta, ani nic co mogłoby świadczyć że AJ PRODUKTY są nadawcą wiadomości. Kreacja byłaby po Państwa stronie na bazie feedów produktowych. 2/ SIEĆ PROGRAMMATIC PREMIUM Działamy w dużej mierze w digitalu, realizując różne kampanie dla reklamodawców. Coraz więcej reklamodawców jest zainteresowanych kampaniami online w programmaticu. W związku z czym rozwijamy swoją sieć wydawców premium – z powierzchnią „non blind”. Moglibyśmy porozmawiać o 2 rodzajach działań: • Działania dla naszych reklamodawców – moglibyśmy rekomendować im działania dodatkowe na Państwa portalach. Np. mailingi, nie standardy • Chcielibyśmy zagospodarować część Państwa powierzchni reklamowej, żeby realizować na niej kampanie programatyczne: a/ Proponujemy abyśmy zagospodarowali kilka milionów wyświetleń reklamowych na portalu. Zaletą dla Państwa jest to, że sprzedajecie więcej powierzchni po wyższych cenach. b/ Model rozliczenia: ustalamy price floory poniżej, których nie schodzimy. Cała nadwyżka byłaby dla ONE House. c/ Możemy wystawiać Państwu również Preffered deale – paczki reklamowe z wydzielonymi formatami reklamowymi. Ustawiamy cenę wejścia w aukcję, zapraszając wybranych reklamodawców lub jednego reklamodawcę, który zgodził się na zaproponowaną stawkę. Czekam na informację kiedy moglibyśmy spotkać się o porozmawiać o temacie programmatica. Pozdrawiam Olga Sawicka 881941683

williamabney 30.11.2017 *.23.106.20.119

1

Do you suggest then, since you've avoided the question put by term paper writer, that we still blame the teachers, in the classrooms, for systemic poverty and its effects AND for waste and corruption at the administrative level that makes it harder for those teachers to do their jobs?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.