Forum do artykułu: Pierogi w roli głównej

18.04.2017
wypowiedzi: 3
*.112.181.108

U mnie w mieście była w jednej restauracji Pani Magda G. i robiła rewolucje, co nie pomogło owej restauracji, po jakimś czasie przerobili ją na pierogarnie i teraz się jakoś kręci, a lokalizacja ogólnie bardzo dobra.

20.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Pierogi zawsze spoko. Dobrej jakość pierogarnia w dobrej lokalizacji to zawsze dobry biznes.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.