Forum o artykule: Polska biega. Kto na tym zarabia? 12

Oleg Kowalczykiewicz 24.04.2017 *.190.143.168.217-rev.hti.pl

1
Muszę przyznać, że gdybym nie zaczął używac endomondo i biegać to pewnie olałbym kwestię żywienia. Skoro już się męczę i pocę to chce mieć dobre paliwo, a o to niejako dba apka do liczenia kalorii Fitatu. To naczynia połączone. Kupiłem sobie też fajne buty i wydałem na nie nie 200 a 350 zł, czyli prawie podwoiłem budżet. Ale czuje się z tym dobrze, nie mam problemu, że ktoś na mnie zarabia.

Salritbes 02.03.2018 *.aeiw44.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

To są akjce harytatywne jesli chodzi o te biegi takie, my z całą rodziną biegamy jest na prawdę bardzo fajnie. Dzieci mają bluzy bramkarskie dla dzieci i mogą nawet chłodne dni z nami biegać .

Fardertys 05.03.2018 *.adu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Owszem, także takie rzeczy jak szkoła windsurfingu strasznie duzo zarabia tym bardziej że niedługo zaczyna się sezon.

dudek20 05.03.2018 *.bvr82.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Bardzo ciekawe są różne aplikacje do biegania. Na pewno ułatwiają zadanie i pomagają mierzyć efekty.

Han Jenny 28.03.2018 *.27.72.130.250

14
To naczynia połączone.! happy wheels game.

Pirkojf 02.04.2018 *.178235147061.dynamic-zab-02.vectranet.pl

1
Według mnie aplikacje są w stu procentach zbędne. Natomiast potrzebne są [URL=https://musclepower.pl/pol_m_Aminokwasy-150.html]Aminokwasy[/URL] do szybszej regeneracji mięśni po treningu. Czy zgodzicie się ze mną?

Razgent 11.04.2018 *.aejk239.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Ja sobie teraz zacząłem dodatkowo pływać, Vivapool - baseny i akcesoria sobie kupiłem i teraz dodatkowe pływanie w basenie po bieganiu.

Gal Ken 22.05.2018 *.116.111.23.88

5
Hi, your post is truly flawless and unique. Good content, but it would be better if in future you can talk about more about this subject. Really very perfect your article and blog post. color switch

SteveAustin 23.05.2018 *.165.231.161.3

17
Na pewno zarabiają na tym rozmaite sklepy internetowe. Tak ja to widzę. _____________________ Tematy prac magisterskich z prawa

Karen789 28.05.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

15
Na bank zarabia na tym allegro ______________________ Pisanie prac magisterskich - Medycyna

andrzejkoziol11 18.07.2018 *.bnm60.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Najważniejsze, że dużo osób dzięki aplikacji zaczęło biegać. Myślę, że z czasem chętnych będzie jeszcze więcej.
art. sportowe | 23.04.2017

Polska biega. Kto na tym zarabia?

Polacy pokochali sport. Całkiem niedawno. Kiedy w 2003 roku Centrum Badania Opinii Publicznej robiło sondaż dotyczący naszej aktywności fizycznej, tylko 9 proc. badanych przyznało, że ćwiczy przynajmniej raz w tygodniu. W tegorocznej edycji badania odsetek ten wyniósł ponad 40 proc. Ruszamy się coraz chętniej i coraz bardziej świadomie. A świadomy wysiłek fizyczny wymaga przygotowania – niejednokrotnie kosztownego. Z badań CBOP wynika, że uprawianie sportu to przede wszystkim domena ludzi młodych, dobrze wykształconych, zadowolonych ze swojej sytuacji materialnej i mieszkańców miast. Większość robi to bardziej z myślą o zdrowiu niż o przyjemności. Jakie dyscypliny wybieramy najchętniej? Sądząc po liczbie samotników truchtających parkowymi alejkami, a też biorąc pod uwagę popularność maratonów biegowych, wydawałoby się, że to właśnie bieganie stało się naszym narodowym sportem. Jednak pozory mylą – biega tylko co piąty Polak. Pod względem popularności tę dyscyplinę biją na głowę jazda na rowerze (uprawiana przez 51 proc. Polaków), a także pływanie (28 proc.). To jednak bieganie stało się w ostatnich latach fenomenem, którego organizowane z pompą maratony są tylko jednym z namacalnych dowodów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.