Forum o artykule: Polska biega. Kto na tym zarabia? 6

Oleg Kowalczykiewicz 24.04.2017 *.190.143.168.217-rev.hti.pl

1
Muszę przyznać, że gdybym nie zaczął używac endomondo i biegać to pewnie olałbym kwestię żywienia. Skoro już się męczę i pocę to chce mieć dobre paliwo, a o to niejako dba apka do liczenia kalorii Fitatu. To naczynia połączone. Kupiłem sobie też fajne buty i wydałem na nie nie 200 a 350 zł, czyli prawie podwoiłem budżet. Ale czuje się z tym dobrze, nie mam problemu, że ktoś na mnie zarabia.

dudek20 05.03.2018 *.bvr82.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Bardzo ciekawe są różne aplikacje do biegania. Na pewno ułatwiają zadanie i pomagają mierzyć efekty.

andrzejkoziol11 18.07.2018 *.bnm60.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Najważniejsze, że dużo osób dzięki aplikacji zaczęło biegać. Myślę, że z czasem chętnych będzie jeszcze więcej.

Jola_1994 16.12.2020 *.public-gprs369939.centertel.pl

34
Producenci elektroniki też na tym zarabiają tworząc takie, nota bene całkiem fajne, opaski:)
art. sportowe | 23.04.2017

Polska biega. Kto na tym zarabia?

Polacy pokochali sport. Całkiem niedawno. Kiedy w 2003 roku Centrum Badania Opinii Publicznej robiło sondaż dotyczący naszej aktywności fizycznej, tylko 9 proc. badanych przyznało, że ćwiczy przynajmniej raz w tygodniu. W tegorocznej edycji badania odsetek ten wyniósł ponad 40 proc. Ruszamy się coraz chętniej i coraz bardziej świadomie. A świadomy wysiłek fizyczny wymaga przygotowania – niejednokrotnie kosztownego. Z badań CBOP wynika, że uprawianie sportu to przede wszystkim domena ludzi młodych, dobrze wykształconych, zadowolonych ze swojej sytuacji materialnej i mieszkańców miast. Większość robi to bardziej z myślą o zdrowiu niż o przyjemności. Jakie dyscypliny wybieramy najchętniej? Sądząc po liczbie samotników truchtających parkowymi alejkami, a też biorąc pod uwagę popularność maratonów biegowych, wydawałoby się, że to właśnie bieganie stało się naszym narodowym sportem. Jednak pozory mylą – biega tylko co piąty Polak. Pod względem popularności tę dyscyplinę biją na głowę jazda na rowerze (uprawiana przez 51 proc. Polaków), a także pływanie (28 proc.). To jednak bieganie stało się w ostatnich latach fenomenem, którego organizowane z pompą maratony są tylko jednym z namacalnych dowodów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.