Forum o artykule: Co dalej z Żabką i Freshmarketem? 117

jarolakers78 29.04.2017 *.host-77-46-0-229.jmdi.pl

102
Kurczę, Nie ma co nazywać obory perfumerią. Żabka to nie franczyza!!! Ajencja. To ze sami sobie wymyślili ze dają ogłoszenia na franczyzobiorców nie oznacza, ze tak jest. Na ajentów chętnych tylu już nie ma wiec szukają franczyzobiorców. Koniec zawsze jest jednak ten sam.

Jola_1994 02.10.2017 *.public-gprs369889.centertel.pl

20

Swoją drogą fajną reklmę w ostatnim czasie wypuściła Żabka. Widać, że chcą trafic do coraz to większego grona odbiorców.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.