Forum do artykułu: Paznokcie w natarciu

30.04.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czy jest tu ktoś kto skorzysta ł z franczyzy Neonail?

28.09.2017
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy jest jakaś franczyza na zdobienie paznokci? Może to być dobry sposób na zajęcie i zarobek, bo jest wielu chętnych na takie usługi.

02.10.2017
wypowiedzi: 56
*.play-internet.pl

paznokcie to zasze będzie przyszłościowa branża, kobiety zawsze chcą mieć piekne i zadbane paznokcie.

04.10.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Wystarczy, że kupisz sobie lampę, zestaw niezbędnych przyborów i śmiało możesz zacząć robic paznocie. Tylko do końca nie wiem, czy to trzeba zarejstrować jako działaność gospodarczą czy nie? Przecież jej wiele dziewczyn, które robią paznokcie, pobierają za to pieniądze a działają na czarno

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.