Forum do artykułu: Pierwsza setka Nest Banku

05.05.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Same koszta a z czego je pokryć? Na czym zarabiają ajenci?

11.05.2017
wypowiedzi: 7
*.172.86.22

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, korzystałam z chwilówek a teraz wiem że to jest zło. Tylko i wyłącznie pożyczki pozabankowe są idealną opcją, jeśli szukacie kredytów... Pożyczki Creditech – dla klientów indywidualnych i firm ! Dzięki firmie Aasa Pożyczka na 5000 złotych bez zaświadczeń o zarobkach otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !

14.06.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam franczyzę Nest Banku i jednocześnie przestrzegam niedoświadczonych. Rzeczywiście dynamiika rozwoju sieci jest olbrzymia, ale to tylko i wyłącznie zasługa Departamentu Sieci Partnerskiej - współpraca z nimi to czysta przyjemność i rozwój na początku opierał się wyłącznie na zaufaniu do tych ludzi. Najwyższa klasa specjalistów. Jednak jeżeli ktoś nie ma bardzo dużego doświadczenia w pracy na rynku bankowym to odradzam z jednej podstawowej przyczyny. Nie wytrzyma konkurencji z siecią własną Nest Banku - konkurencji najczęściej nieetycznej i prawdopodobnie nieuczciwej. Sieć własna jest w stanie podebrać klienta placówek partnerskich, ma dostęp do bazy placówki i może to wykorzystywać co wg opinii na rynku się dzieje na dużą skalę. Dodatkowo praca analityków Nest Banku nad wnioskami kredytów mikro placówek partnerskich (a jest to konieczne) potrafi zepsuć pracę Partnera  Nest Banku. Jeżeli tylko Nest Bank poprawi się w tym zakresie można mówić że będzie to najbardziej perspyktywiczna sieć w Polsce.

 

 

 

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Zgadzam się z przedmówcą. Z tymi z DSP miałem już przyjemność wcześniej, ogólnie dobrze się pracuje, pomocni są...ale to chyba tylko oni w nestbanku.Co do oddziałów to nam podkradają klientów, mają dostępy do naszych i ich obdzwaniają bez skrupułów mimo wiedzy że to nasz klient. Podobno coś się ma zmienić ale nie wiadomo kiedy. Jest to norma, jak to z moim członkiem rodziny który dostał od Pani Dyrektor z oddzaiłu telefon z info że to ona jest z prawdziwego oddziału no i to ona ma super oferta a nie jakaś tam franczyza. Znała jego wszystkie dane, zachęciła do rezgynacji z ubezpieczenia nawet i zwrotu kasy..odechciewa się, dobrze że to nie obcy klient. Co do Mikro i ich wsparcia to dużo daje do życzenia jeszcze, proces obsługi delikatnie mówiąc rzenujący, mocno do poprawy, komunikacja straszna, a wiedza ludzi o AGRO jak wprowadzili na poziomie że rolnik istnieje w ogóle. Dobry pomysł na rynku bankowym, pewna świeżość, ale można dostać nerwa czasem.

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Nestor191, zasady działania w takich sytuacjach określa jasno regulamin współpracy Nest Banku z siecią partnerską, zdecydowanie nie akceptujemy opisanych przez Ciebie praktyk. 

Zależy nam na budowaniu sieci partnerskiej w duchu naszych wartości i wspieraniu rodzinnych biznesów. Bardzo prosimy Cię o kontakt ze swoim opiekunem i opisanie szczegółów, będziemy interweniować.

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Jeśli chodzi o infolinie mikro obsługa pozostawia wiele do życzenia… nie ma co liczyć na pomoc w trudnych przypadkach, a wręcz przeciwnie można spotkać się z pretensja osoby obsługującej infolinie. Jest to niezrozumiałe wszystkim nam partnerom ale i osobom pracującym w nest banku powinno zależeć na sprzedaży produktów i zadowoleniu klienta. Spotkałem się już kilka razy z zabieraniem klienta procesowanego przez placówkę franczyzowa. Podczas gdy klient ma ofertę ale nie doszło jeszcze do podpisania umowy infolinia oddziałowa nest banku telefonuje do klienta z super oferta kredytową i przyznaje się, ze dane osobowe ma z systemu, oraz proponuje wpisanie ponowne wniosku ponieważ ma do zaoferowania dużo lepsza ofertę. Porażka totalna gdy my jako partnerzy franczyzowi tracimy czas i pieniądze na pozyskanie klienta a jest on bezczelnie nam zabierany. Takich przypadków może być jeszcze więcej, gdyż dużo klientów po wpisaniu wniosków za jakiś czas po prostu z systemu znika.

 

14.06.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Nest Bank,

Nie spodziewałem się jakiejkolwiek reakcji na mój komentarz ale swietnie ze ta dyskusja na forum zaistniała. Doskonale rozumiem że istnieją regulaminy i inne wewnętrzne dokumenty oraz ze istnieje etyka ale nijak się to ma do rzeczywistości. Nest Bank ma się klientom kojarzyć emocjonalnie pozytywnie ale Partnerom kojarzy sie z tylko z jedną emocją - chciwość sieci własnej. Na nasze nieszczęście  jest to emocja bardzo silna. 

Zgłaszamy pojedynczo jako Partnerzy i jako sieć nasze uwagi co do tej konkurencji wewnętrznej ale żadnej reakcji nie widzimy  

Nikt sie z oddziałow nie przyzna sie do takiej działalności a jak jest udokumentowany przypadek to odpowiedz jest zawsze taka ze to albo klient sam sie pierwszy skontaktował, lub że to przypadek - tyle że wierzyć w to nie można. Rozwiązaniem może byc tylko ograniczenie dostępu do baz klientów sieci własnej do klientów własnych.

Jeżeli to nie ulegnie zmianie to dobry początek może przekształcić sie z burzę na rynku finansowym a skoro placówek partnerskich jest 114 a wkrótce bedzie dużo więcej mam nadzieje ze Nest Bank juz teraz przyjrzy sie temu.

 

 

 

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

wow

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

hej ja mam jedna placówkę i odebrano mi klienta  na ponad 100 tys. dla mnie to połowa dochodu a dla banku pewnie ułamek promila. Ja bez tego dochodu musze się zadłużać bo ktoś mi coś obiecał, a zapomniał powiedzieć o takich praktykach.

A tu takich jak ja jest więcej a mówili że zbieg okoliczności i incydentalny przypadek może trzeba coś z tym zrobić bo chyba tylko obiecują i nic z tego nie wynika.

 

21.06.2017
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowna Pani, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, których udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/prowizje.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

28.07.2017
wypowiedzi: 12
*.centertel.pl

Polecam też poczytać opinie o Nest Banku na innych portalach:

http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/

03.09.2017
wypowiedzi: 4
*.cgn.dynamic.surfer.at

Prowadzę firmę już kilka lat i jak to każdy przedsiębiorca borykam się z różnymi kosztami, które przewyższają ostatnio moje dochody,  szukam oszczędności więc postanowiłam zmienić konto bo to które mam już sobie za wszystko liczy i znalazłam ciekawą ofertę z Nest Bank: https://www.nestbank.pl/biznes/konta.html gdzie wszystko mam za darmo. Kto z was ma u nich konto?

24.09.2017
wypowiedzi: 12
*.digicon.3s.pl

Nest Bank -> opinie

Jeśli Nest Bank utrzyma dotychczasową politykę i ofertę kont darmowych bez warunku i będzie się rozwijał dalej, to może sporo zdziałać na rynku bankowym.

Tylko, że konkurencja nie śpi Idea Bank już też wprowadził konto darmowe bez warunków, to samo BGŻ  BNP Paribas.

Ale dobrze, może się ksończy krojenie kleintów opłatami bankowymi. Kiedyś było pełno darmowych kont dzisiaj są tylko darmowe z nazwy.

29.09.2017
wypowiedzi: 24
*.darnet.pl

słyszałam, że NestBank posiada bardzo fajną ofertę, może faktycznie warto bliżej się z nią zapoznać. Tu http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/  wyczytałam, że to jedno z niewielu banków, które naprawdę oferuje swoim klientom konto za 0. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.