Forum do artykułu: Szybka decyzja

09.05.2017
wypowiedź: 1
*.zapnet-isp.net

Szybką decyzje podjął żeby uciekać przed kolegami z innej komendy. Taki mi z niego biznesmen. http://krotoszyn.naszemiasto.pl/artykul/pijany-policjant-z-komendy-w-ostrzeszowie-dachowal-pod,1656575,artgal,t,id,tm.html

17.05.2017
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

A co to ma wspólnego z tematem?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.