Forum do artykułu: GPS dla emeryta

30.05.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawy jestem jak się udało i czy TeleOpieka nadal działa. Z tego, co widzę, strona tele-opieka.pl nie działa, znalazłem coś takiego, jak https://www.opiekabezbarier.pl, ale to chyba nie ta sama firma? Czy to znaczy, że jeszcze nie jestesmy gotowi na teleopiekę?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.