Forum o artykule: Wojciech Cejrowski: Jestem królem nieruchomości! 1483

Malgorzata Zwolak 04.06.2017 *.mobile-107-77-173-4.mobile.att.net

2
TO SUPER P.CEJROWSKI.

Malgorzata Zwolak 04.06.2017 *.mobile-107-77-173-4.mobile.att.net

2

P.Cejrowski jjestem PANA ogromna fankom .Mam nadzieje ze moze kiedysc Bedzie mi Dane poznac PANA Osobiscie BYLO by to dlamnie ogromna radosc. ZYCZE duzo zdrowka I usmiechu.Ps pozdrawiam z kansas city mo.

MarekG 11.07.2017 *.89-65-75-72.dynamic.chello.pl

87

A ja tego pana nie znoszę. Buta z niego emanuje i tyle. Śmie się nazywać antropologiem, nie ma prawa do tego, atropolog po pierwsze ma wiedzę której on nie ma a po drugie poszanowanie dla innych kultur, którego p. Cejrowskiemu bardzo ale to bardzo brakuje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.