Forum o artykule: Przedszkole czeka na start 34

Justyna Baran 09.06.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

3
W Krakowie wiem że można w ramach franczyzy prowadzić przedszkole i żłobek, nie wiem jak to wygląda w innych miastach. Cały system nazywa się Fair Play (strona ze szczegółami: systemfairplay.pl). Poważnie się nad tym od jakiegoś czasu zastanawiam, koleżanka mnie namawia która prowadzi taką franczyzę w Krk właśnie. Popyt na miejsca w przedszkolu jest bardzo duży, publiczny system jest niewydolny, rodzice są bardzo zdeterminowani żeby oddać dzieci komuś kompetentnemu pod opiekę a samym móc zarabiać i pracować.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.