Forum o artykule: Przedszkole czeka na start 36

Justyna Baran 09.06.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

3
W Krakowie wiem że można w ramach franczyzy prowadzić przedszkole i żłobek, nie wiem jak to wygląda w innych miastach. Cały system nazywa się Fair Play (strona ze szczegółami: systemfairplay.pl). Poważnie się nad tym od jakiegoś czasu zastanawiam, koleżanka mnie namawia która prowadzi taką franczyzę w Krk właśnie. Popyt na miejsca w przedszkolu jest bardzo duży, publiczny system jest niewydolny, rodzice są bardzo zdeterminowani żeby oddać dzieci komuś kompetentnemu pod opiekę a samym móc zarabiać i pracować.

Doress 19.03.2018 *.eow196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam zajrzeć tutaj: Dla Przedszkola - obsługa prawna przedszkola , gdzie można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy na ten temat, naprawdę warto skorzystać.

MagikBiznesowy77 25.06.2018 *.public-gprs383343.centertel.pl

132
Przedszkole to fajny biznes! ______________________- Fizjoterapia

Michael Mishelle 29.06.2018 *.103.217.177.112

4
Buy essay writing service :Most basic choice of understudies is to purchase paper on the web.

John Edword 06.07.2018 *.107.170.145.187

1
hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this opportunity.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.