Forum o artykule: Prywatna przychodnia lekarska: Popyt na zdrowie 19

Reniu 20.06.2017 *.d94-46.icpnet.pl

16
Ja nie czekam w kolejkach i nie muszę jeździć po całym mieście. Firma kupiła nam ubezpieczenie medyczne w omniDoc, więc mogę umówić się na wizytę online i porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu, no i specjalistą.

Maffek 19.10.2017 *.212.244.185.28

74

Zgadza się, coraz więcej osób stara się chodzić prywatnie do lekarzy. Również moim zdaniem to z powodu większych oczekiwań pacjentów. W dodatku w prywatnych gabinetach zwykle jest bardziej nowoczesna aparatura, np. takie urządzenia ABPI. Info do osób mających profesjonalne gabinety - możecie taki zakupić u tego dystrybutora www.mesi-abpi.pl, więc jeśli ktoś jeszcze nie posiada, można to nadrobić, polecam. Sprzęt wygodny w użytkowaniu i niezwykle niezawodny.

bonzo 20.10.2017 *.apn-46-215-240-177.dynamic.gprs.plus.pl

36
Osobiście polecam Wam dobrej jakości sprzęt do takich przychodni. To bardzo ważne. W www.medseven.eu znajdziecie na pewno dużo przydatnych produktów! W moim gabinecie doskonale się sprawdzają!

Maffek 24.07.2018 *.093105177097.dynamic-ra-01.vectranet.pl

74
My w gabinecie posiadamy mobilną kamerę medyczną Smartscope PRO, która umożliwia zarówno dokładne zbadanie dna oka, jak i jego powierzchni. Bardzo przydatna, więc jeśli rozważacie zakup, to odsyłam do dystrybutora tych urządzeń- www.funduskamera.pl

morsz 21.09.2018 *.178.128.84.72

6
Teraz korzystam z pakietu w prywatnej przychodni i to jest tak wygodne! Nie wiem, czy kiedykolwiek zdołam się z powrotem przestawić na NFZ, jeśli zrezygnuję z pracy i stracę dostęp do pakietu. Nie muszę czekać w kolejkach, bo każdy przychodzi na konkretną godzinę, lekarze dokładnie badają i zlecają szczegółowe badania - po prostu ekstra!

Marek862 21.04.2020 *.109.231.8.223.koba.pl

120
witam, ostatnio miałam dość poważy wypadek... jadąc na rowerze zderzyłem się z drugim rowerzystą... długo dochodziłem do siebie, w końcu postanowiłem skorzystać z zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed to skuteczna metoda leczenia różnych urazów polegająca na oddychaniu czystym tlenem - doskonała opcja, polecam przy różnych chorobach, kontuzjach i wielu innych chorobach

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.