Forum do artykułu: Jedzenie na zamówienie

28.06.2017
wypowiedzi: 67
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetny artykuł, który pokazuje, jak ważna jest aplikacja do zamawiania jedzenia w dzisiejszych czasach i że restauracje powinny stawiać na takie rozwiązania, jakie oferuje m in MojeGastro. Gdyby ktoś jeszcze chciał o tym poczytać to polecam zajrzeć tu: http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/

21.08.2017
wypowiedzi: 42
*.189.216.27.skyware.pl

Zamawianie jedzenia do domu to duża wygoda i jeśli jest taka możliwość, to ja też ją wybieram. Wolę zamówić w domu niż krążyć po mieście i szukać miejsca parkingowego.

21.08.2017
wypowiedzi: 13
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czasem zdarza mi się z tego skorzystać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.