Forum o artykule: Jedzenie na zamówienie 169

korner 28.06.2017 *.188.146.140.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

79
Świetny artykuł, który pokazuje, jak ważna jest aplikacja do zamawiania jedzenia w dzisiejszych czasach i że restauracje powinny stawiać na takie rozwiązania, jakie oferuje m in MojeGastro. Gdyby ktoś jeszcze chciał o tym poczytać to polecam zajrzeć tu: http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/

pawel156 21.08.2017 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

Zamawianie jedzenia do domu to duża wygoda i jeśli jest taka możliwość, to ja też ją wybieram. Wolę zamówić w domu niż krążyć po mieście i szukać miejsca parkingowego.

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Czasem zdarza mi się z tego skorzystać.

anoma 24.08.2017 *.80-110-96-187.cgn.dynamic.surfer.at

4

Zastanawiam się z punktu widzenia restauratora jak wygląda sprawa znakowania żywnści przy opcji zamówień na wynos??Znalazłam na stronie unilever: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/alergeny/rozporzadzenie-ue-w-zakresie-oznaczania-zywnosci.html według rozporządzenie UE, każde wydane danie musi być odpowiednio oznakowane ale nie mam pojęcia jak to zrobić bo jestem zupełnie świeża w tej dziedzinie.

gastronomik 29.08.2017 *.159-205-29-21.adsl.inetia.pl

10

Zdecydowanie dobry artykuł. Nie ma się co dziwić, że lubimy kupować na dowóz, jest to w końcu proste i wygodne. Co więcej, dzięki dużej konkurencji dostawcy chcąc utrzymać się na rynku muszę cały czas poprawiać jakość, między innymi poprzez inwestowanie w najlepszy sprzęt gastronomiczny.

malwinadudziak 17.01.2018 *.bqy247.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

https://www.lightdiet.pl/ - catering dietetyczny to zestaw pięciu zdrowych posiłków, przygotowanych ze świeżych produktów, które świetnie smakują oraz korzystnie wpływają na sylwetkę i samopoczucie. Wystarczy wybrać dietę na dowóz Warszawa i wypełnić formularz kontaktowy. Lightdiet. pl o dogodnej dla Ciebie godzinie dostarczy gotowe posiłki do domu lub pracy.

Maffek 19.01.2018 *.212.244.185.28

63

Jedzenie na wynos to świetna sprawa, zwłaszcza, ze w dzisiejszych czasach każdy się spieszy. Jak to mówią – czas to pieniądz, wiec co się temu dziwić? :) Dlatego biznesy gastronomiczne oferujące jedzenie na zamówienie są coraz to bardziej popularne. Polecam hurtownie www.sebastiano.pl która znacznie może pomóc. Posiadają smaczne warzywa oraz owoce, w sam raz dla zaopatrzenia gastronimii.

Jakuboos 24.01.2018 *.adv133.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ogólnie to fajny pomysł. Jeszcze lepszy byłby catering, jedzenie na zamówienie do domu. Modne ostatnio i praktyczne bo nie każdy ma czas na robienie sobie pełnowartościowych posiłków ;) Jeśli się mieszka w dużym mieście warto rozpatrzyć taką możliwość ;)

Cadenela 24.01.2018 *.c51-84.icpnet.pl

5

ja korzystam z pyszne.pl. czasem zamawiam, jak nie chce mi się gotować ani wychodzić z domu

kasiaadamiak 02.02.2018 *.bvp203.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witamy na stronie http://zdrowoizielono.pl/! Odkryją tu Państwo wiele przydatnych porad na temat zdrowego żywienia. Catering dietetyczny to wygodna forma odchudzania. Klient otrzymuje rozpiski z dietą oraz gotowe, pyszne i dietetyczne posiłki. Zbilansowana dieta potrafi zdziałać cuda. Zapraszamy!

Ilona.B 05.02.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Również uważam, że to dobra opcja - my nawet w pracy zamawiamy tak obiady kilka razy w tygodniu :) Przy okazji wydaje mi się, że dużo młodych ludzi woli teraz zamawiać przez Internet niż dzwonić i rozmawiać z kimś po drugiej stronie telefonu.

Trzeba pamiętać, żeby nasza restauracja była dostepna na takich serwisach jak pizzaportal czy pyszne.pl.

MagikBiznesowy77 05.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

132

Dzięki za ten link. Z pewnością mi się on przyda.

Psychologia

Piotr Kania 09.02.2018 *.89-74-128-163.dynamic.chello.pl

26

Dzięki za informacje - fajnie, że powstaje tak wiele serwisów ze zdrowym jedzeniem. Mimo to warto moim zdaniem dbać o weryfikacje menu. Kiedyś przekonałem się, że pojęcie takie jak kaloryczność zup bywa różnie rozumiane przez różne osoby. Mimo to - warto.

Kajkonator 22.02.2018 *.194.181.117.18

1

Witajcie.

Pewnego dnia w mojej firmie zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. To duże biuro, panuje luźna atmosfera. Nieunikniony był więc chaos. Pracownicy jedli kiedy chcieli. To może wydawać się błahostką, ale gdy kilkadziesiąt osób stara się skupić a drugie tyle szeleści, odgrzewa coś w mikrofali i non stop się kręci, to można sfiksować. Postanowiliśmy to zmienić.

Wprowadziliśmy posiłki pracownicze. Szukaliśmy czegoś lekkiego, szybkiego i zdrowego. Po uzgodnieniu z pracownikami zdecydowaliśmy się na firmę Bakalland. Mają internetowy sklep z bakaliami, pewnie poznajecie ich batoniki: https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html

Zamówiliśmy batoniki proteinowe, musli, orzechy i suszone owoce.

Dzień później przyjechało jedzenie. Praktycznie wszystkim smakowało, nie zapłaciliśmy dużo, nie było czego sprzątać ;), zniknął hałas mikrofali, każdy najedzony - no bajka! Skończyło się na postawieniu automatu z ich produktami i regularnych dostawach pozostałych produktów.

Mój wniosek jest następujący: zadbajcie o dobrą atmosferę w pracy, zdrowie i potrzeby pracowników, a zwróci się to Wam po stokroć. W biurze panuje spokój, nikt nie jest głodny i wszyscy się zdrowo odżywiają. Pracownicy są skupieni i w pełni sił, co rzutuje na realizację zadań - same benefity!

Jestem ciekaw waszego zdania. Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam

KarolMustafa 26.03.2018 *.185.189.114.238

2

Jedzenie na zamówienie to jest ekstra opcja.

Prace licencjackie i magisterskie -pomoc w pisaniu

Patrycja Bluszcz 27.03.2018 *.188.146.225.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Rzadko zamawiam jedzenie do domu. Zdecydowanie wolę robić coś sama. Nawet fast foody można w domu zrobić pyszne. Szczególnie teraz będzie do tego okazja, bo firma Aviko ma promocję. Kupując ich produkty, czyli np. frytki mrożone, możemy używać aplikacji Aviko Benefits i rejestrować w niej te zakupy. Za to wszystko zbiera się punkty, a za punkty jest dużo super nagród.

Jarek Filipczak 27.03.2018 *.89-64-21-74.dynamic.chello.pl

25

Mi, jedzenie na zamówienie zdarza się zamawiać dość czesto. Ostatnimi czasy, prawie codziennie gości u mnie pizza od http://katowice.pizzerianocna.pl/#onas :-). Uwielbia tą pizzerię, gdyż ciasto przez nią przygotowywane jest idealne :-). Same dodatki również są bardzo smaczne i czuć, że świeże, co dla mnie jest bardzo ważne, bo kiedyś, w innej pizzerii się strułem...

Fitess 18.04.2018 *.static-46-238-238-199.awacom.net

1
Jeśli chodzi o pizzę nic nigdy nie przebije pizzerii Amar! Ich pizza na dowóz w Bydgoszczy to najlepszy fast food w mieście. Lubię spotkać się ze znajomymi i zjeść pizzę od nich. Jeśli też jesteście z tych okolic koniecznie sprawdźcie : https://www.ambar.bydgoszcz.pl/ Polecam wegańską!

Maffek 19.04.2018 *.212.244.185.28

63
Warto mieć na uwadze firmę, która trudni się produkcja jak i sprzedażą warzyw świeżych, jak również przetworzonych. My do firmy zamawiamy do tej- www.intermaxphu.pl . podaje link do oficjalnej strony, bo może kogoś zainteresuje. Jedna z najlepszych z jakimi współpracowaliśmy, śmiało polecam.

Zeruniek 07.06.2018 *.static-203.88-199-144.vspace.pl

2
Moim zdaniem najwygodniejszą apką do zamawiania jest pizza portal, osobiście jeśli coś zamawiam to właśnie przez ich aplikację. Nie tylko pizza, ogólnie dobre jedzenie można tam wziąć.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.