Forum do artykułu: Jedzenie na zamówienie

28.06.2017
wypowiedzi: 79
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetny artykuł, który pokazuje, jak ważna jest aplikacja do zamawiania jedzenia w dzisiejszych czasach i że restauracje powinny stawiać na takie rozwiązania, jakie oferuje m in MojeGastro. Gdyby ktoś jeszcze chciał o tym poczytać to polecam zajrzeć tu: http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/

21.08.2017
wypowiedzi: 49
*.189.216.27.skyware.pl

Zamawianie jedzenia do domu to duża wygoda i jeśli jest taka możliwość, to ja też ją wybieram. Wolę zamówić w domu niż krążyć po mieście i szukać miejsca parkingowego.

21.08.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czasem zdarza mi się z tego skorzystać.

24.08.2017
wypowiedzi: 4
*.cgn.dynamic.surfer.at

Zastanawiam się z punktu widzenia restauratora jak wygląda sprawa znakowania żywnści przy opcji zamówień na wynos??Znalazłam na stronie unilever: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/alergeny/rozporzadzenie-ue-w-zakresie-oznaczania-zywnosci.html według rozporządzenie UE,  każde wydane danie musi być odpowiednio oznakowane ale nie mam pojęcia jak to zrobić bo jestem zupełnie świeża w tej dziedzinie. 

29.08.2017
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Zdecydowanie dobry artykuł. Nie ma się co dziwić, że lubimy kupować na dowóz, jest to w końcu proste i wygodne. Co więcej, dzięki dużej konkurencji dostawcy chcąc utrzymać się na rynku muszę cały czas poprawiać jakość, między innymi poprzez inwestowanie w najlepszy sprzęt gastronomiczny.

17.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.lightdiet.pl/ - catering dietetyczny to zestaw pięciu zdrowych posiłków, przygotowanych ze świeżych produktów, które świetnie smakują oraz korzystnie wpływają na sylwetkę i samopoczucie. Wystarczy wybrać dietę na dowóz Warszawa i wypełnić formularz kontaktowy. Lightdiet. pl o dogodnej dla Ciebie godzinie dostarczy gotowe posiłki do domu lub pracy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.