Forum do artykułu: Outsourcing to nie tylko oszczędności...

07.07.2017
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Wiadomo - outsourcing w firmie - to z reguly oszczednosci. Jednak trzeba rowniez uwazac na to, aby po prostu nie przeplacac za takie umowy. W wirze walki o klienta - czasem sie to przegapia, a potem sa niepotrzebne koszty. Mozna w latwy sposob sprawdzic ile mniej wiecej powinna kosztowac dana usluga outsourcingu - korzystajac z kalkulatordlafirm.pl Wprowadzamy kilka danych (nic wrazliwego) i mamy wycene danej uslugi. Warto wiec przed podpisaniem umowy o outsourcing - sprawdzic ile powinna mniej wiecej kosztowac dana usluga.

22.07.2017
wypowiedzi: 53
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Usług outsourcingowych na rynku jest cała masa. Dobry przykład to http://www.servus-it.pl. Szczególnie interesuje mnie outsourcing marketingu i IT ale porównanie kilku ofert zdaje się być niewystarcające. W jaki sposób wybrać firmę, żeby nie przepłacić?

07.08.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

W mojej opinii warto dać trochę więcej, ale doświadczonemu i renomowanemu dostawcy, niż wybierać system, który się nie sprawdzi i trzeba będzie szukać nowego – to jest dopiero przepłacenie. U mnie w firmie zdecydowaliśmy się na outsourcing kadr i płac, wybraliśmy system firmy Unit 4 http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac . Efekt? Nie tylko oszczędność, ale także elektroniczny obieg dokumentów, mniejszy bałagan, lepsza efektywność pracy, brak pomyłek. Po kilku miesiącach od wdrożenia zdecydowanie mogę powiedzieć, że było warto!  

08.08.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Ja jestem zdania, że dziś w wielu przypadkach to konieczność. Firmy nie mogą pozwolić sobie na zwolnienie tempa i niższą wydajność. Dlatego przedsiębiorcy sięgają po obsługę zewnętrzną. W ten sposób mogą uzyskać dostęp do specjalistycznej wiedzy i najnowszych rozwiązań, jakie oferują dostawcy usług dla biznesu. Dla mojej firmy najkorzystniejsze warunki zaoferowało biuro https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/

03.09.2017
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

My mamy outsourcing it we Wrocławiu z firmą Itbce.com i od tego czasu zdecydowanie lepiej wszystko funkcjonuje. Bardzo dobre rozwiazanie, działania stały się bardziej efektywne

26.09.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Zwłaszcza outsourcing kadrowy daje wiele możliwości — jedną z nich jest zapewne to, że pozwala to firmom wprowadzić wiele elastycznych rozwiązań. Nie przepłacać za umowy? Wystarczy po prostu sprawdzić kilka firm, zanim podpisze się taką umowę z mojej strony spokojnie mogę polecić SAVOIR Group http://savoir.pl/outsourcing

29.09.2017
wypowiedzi: 79
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ostatnio moim hobby stało się wynajdywanie nowych źródeł pasywnego dochodu i optymalizacja budżetu, czasu i pracy, dlatego outsourcing jest czymś niezbędnym w mojej firmie. Nie muszę juz zawracac sobie głowy telefonami gdy pracuje dla mnie call center z funkcją HLR https://focustelecom.pl/

16.10.2017
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

Wiele aspektów biznesu, w tym oszczędności, będzie omawianych za kilka godzin w hotelu Andel's na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. Już nie mogę sie doczekać!

17.10.2017
wypowiedzi: 121
*.artnet.gda.pl

Jest tyle branż, w których istnieje możliwość wprowadzenie usług outsourcingowych, że dziwię się, że jeszcze nie jest to robione.
Przecież jest to czysta oszczędność.

Przykładem usług outsourcingowych są te wszystkie rodzaje franchisingi. Bankowi łątwiej jest zlecić prowadzenie usług bankowych firmie zewnętrznej, niż samodzielnie uruchamiać punkt i zarabiać na nim. Podobnie jest zresztą z opcją zakłądania konta bankowego. Na http://www.tanie-konto.pl/ widać to doskonale, że nie trzeba wchodzić od strony do strony, tylko wszystko w jednym miejscu można znaleźć.

18.10.2017
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

Ja dużo o tym jak prowadzić biznes, dowiedziałam się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wiele mi dała styczność z odpowiednimi specjalistami. Jestem wdzieczna Łodzi za organizację tych spotkań. 

24.10.2017
wypowiedzi: 3
*.196.10.135.res.pl

Ja osobiście znalazłam rzetelną firmę, a mianowice deFACTO. Jestem bardzo zadowolona z usług kadr i płac. Z jak największą starannością wykonują swoją prace. Zyskałąm dużo oszczęności dzięki nim. Tutaj podaje linka do strony: http://www.defacto-rzeszow.pl/outsourcing-uslug/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.