Forum do artykułu: Outsourcing to nie tylko oszczędności...

07.07.2017
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Wiadomo - outsourcing w firmie - to z reguly oszczednosci. Jednak trzeba rowniez uwazac na to, aby po prostu nie przeplacac za takie umowy. W wirze walki o klienta - czasem sie to przegapia, a potem sa niepotrzebne koszty. Mozna w latwy sposob sprawdzic ile mniej wiecej powinna kosztowac dana usluga outsourcingu - korzystajac z kalkulatordlafirm.pl Wprowadzamy kilka danych (nic wrazliwego) i mamy wycene danej uslugi. Warto wiec przed podpisaniem umowy o outsourcing - sprawdzic ile powinna mniej wiecej kosztowac dana usluga.

22.07.2017
wypowiedzi: 34
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Usług outsourcingowych na rynku jest cała masa. Dobry przykład to http://www.servus-it.pl. Szczególnie interesuje mnie outsourcing marketingu i IT ale porównanie kilku ofert zdaje się być niewystarcające. W jaki sposób wybrać firmę, żeby nie przepłacić?

07.08.2017
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

W mojej opinii warto dać trochę więcej, ale doświadczonemu i renomowanemu dostawcy, niż wybierać system, który się nie sprawdzi i trzeba będzie szukać nowego – to jest dopiero przepłacenie. U mnie w firmie zdecydowaliśmy się na outsourcing kadr i płac, wybraliśmy system firmy Unit 4 http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac . Efekt? Nie tylko oszczędność, ale także elektroniczny obieg dokumentów, mniejszy bałagan, lepsza efektywność pracy, brak pomyłek. Po kilku miesiącach od wdrożenia zdecydowanie mogę powiedzieć, że było warto!  

08.08.2017
wypowiedzi: 22
*.181.117.18

Ja jestem zdania, że dziś w wielu przypadkach to konieczność. Firmy nie mogą pozwolić sobie na zwolnienie tempa i niższą wydajność. Dlatego przedsiębiorcy sięgają po obsługę zewnętrzną. W ten sposób mogą uzyskać dostęp do specjalistycznej wiedzy i najnowszych rozwiązań, jakie oferują dostawcy usług dla biznesu. Dla mojej firmy najkorzystniejsze warunki zaoferowało biuro https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.