Forum o artykule: Outsourcing to nie tylko oszczędności... 62

Anita Jaworska 07.07.2017 *.87-207-50-109.dynamic.chello.pl

13
Wiadomo - outsourcing w firmie - to z reguly oszczednosci. Jednak trzeba rowniez uwazac na to, aby po prostu nie przeplacac za takie umowy. W wirze walki o klienta - czasem sie to przegapia, a potem sa niepotrzebne koszty. Mozna w latwy sposob sprawdzic ile mniej wiecej powinna kosztowac dana usluga outsourcingu - korzystajac z kalkulatordlafirm.pl Wprowadzamy kilka danych (nic wrazliwego) i mamy wycene danej uslugi. Warto wiec przed podpisaniem umowy o outsourcing - sprawdzic ile powinna mniej wiecej kosztowac dana usluga.

jola1998 16.10.2017 *.user-94-254-154-158.play-internet.pl

41

Wiele aspektów biznesu, w tym oszczędności, będzie omawianych za kilka godzin w hotelu Andel's na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. Już nie mogę sie doczekać!

jola1998 18.10.2017 *.user-94-254-154-171.play-internet.pl

41

Ja dużo o tym jak prowadzić biznes, dowiedziałam się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wiele mi dała styczność z odpowiednimi specjalistami. Jestem wdzieczna Łodzi za organizację tych spotkań.

Gus!a 22.05.2018 *.apn-37-7-205-31.dynamic.gprs.plus.pl

73
Oczywiście, że ma wiele korzyści. Warto się do niego przekonać.

Maffek 23.05.2018 *.212.244.185.28

74
Rozwiązania z zakresu outsorcingu i zarządzania zespołami sprzedażowymi posiada firma www.hskconsulting.pl z którą już współpracuje od dawna. Dziś wiem, że to był bardzo ważny krok w mojej karierze zawodowej, polecam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.