Forum do artykułu: Przestań myśleć, zrób to!

20.07.2017
wypowiedzi: 33
*.pool4.dx4.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej banku zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

28.07.2017
wypowiedzi: 13
*.centertel.pl

Dużo ciekawych opinni na temat franczyzy bankowej jest też tutaj:

forum-bankowe.pl

banki-opinie.info

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Weźmy pod uwagę fakt, że nie każdy zna się na bankowości więc jeśli o czymś nie mamy pojęcia, to lepiej się za to nie zabierać.

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

W tym zakresie jest duża konkurencja i ciężko się przebić czy utrzymać klientów.

18.12.2017
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajny pomysł z tąplacówką Nest Banku. Takie pytanie - czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia takiej placówki?

23.12.2017
wypowiedzi: 33
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.