Forum do artykułu: Złote rączki kobiet

26.07.2017
wypowiedzi: 101
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie dziewczyny kupić narzędzia? Tutaj dla was poradnik: http://faar.pl/jak-odnalezc-sie-w-ofercie-narzedzi-sklepow-budowlanych-przedstawiamy-liste-kategorie-narzedzi/ Przyda się przy kompletowaniu skrzynki z narzędziami :)

26.07.2017
wypowiedzi: 101
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla kobiet, które chcą spróbować sił w twórczych pracach ogrodowych info o elementach do łączenia drewna http://www.alces.pl/i-nie-opuszcze-cie-az-odpadne-czyli-wybieramy-elementy-zlaczne/

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

kobiety mają rączki do wszystkiego, dlatego faceci nie mogą się bez nich obejść :)

28.08.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Sama nie wiem... Ktoś ma u siebietakie dekoracje?

11.09.2017
wypowiedzi: 2
*.static.korbank.pl

U mnie skrzynka narzędziowa to najważnieszy element w domu. Warto zainwestować też w dobre klucze typu grzechotka. Mi się często przydają. 

___________________________________________________

black glass kitchen sink

12.09.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.gprs.plus.pl

Wszycy się rozwijają, kobiety także i to dobrze!

12.09.2017
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Ja tam nadal bardziej jestem do sprzątania niż do napraw. :) Nie chcę odbierać męzowi przyjemności. Wolę odpalić jakąś fajną muzykę i upiększać to, co mogę. Ostatnio bardzo polubiłam słuchanie Adele  i trafiłam na fajne radio http://fm.tuba.pl/artysta/Adele . Dzięki temu szybciej mi się sprząta i moogę przy okazji pośpiewać. :) 

20.09.2017
wypowiedzi: 13
*.play-internet.pl

W ogrodzie najlepiej spisują się narzędzia firmy Gardena.

22.09.2017
wypowiedzi: 5
*.a2mobile.pl

Brawo dla kobiet! Tak trzymać!

_____

kantor kamień pomorski

24.09.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.chello.pl

Popieram majsterkująca panie, mja żona lubi odnawiać meble, imponuje mi to!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.