Forum o artykule: Coworking dla małych firm 67

fifi13 27.07.2017 *.host-185-102-190-145.jmdi.pl

53
Coworking jest w ostatnim czasie bardzo popularny i wcale mnie to nie dziwi bo to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego biura. Warto zapoznać się z ofertą ShareSpace https://www.sharespace.pl/. W swojej ofercie posiadają zarówno pojedyncze biurka, oddzielne biura jak i sale konferencyjne. Mają swoje siedziby w zasadzie na terenie całego kraju.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.