Forum do artykułu: Bogaci otwierają hotele

28.07.2017
wypowiedzi: 13
*.centertel.pl

Fajnie

28.07.2017
wypowiedzi: 13
*.centertel.pl

Fajnie a ci mniejsi zaczynają od domku letniskowego np. na kaszubach.

21.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hotel to całkiem niezły biznes jeśli ma się na niego pieniądze. Ja podczas wszelkich podróży chętnie zatrzymuję się w hotelach. Co do podróży to znalazłem ostatnio fajną stronkę w temacie: http://www.pscenter.org 

Warto zajrzeć.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.