Forum do artykułu: Deweloper w małym mieście

04.09.2017
wypowiedzi: 13
*.static.chello.pl

Mam nadzieje, że po wejściu na mniejsze rynki zejdą trochę z ceny w zakresie wykończeń pod klucz. Szukałem informacji - (tu jest trochę na ten temat jak coś https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/standard-deweloperski-czy-wykonczenie-pod-klucz/1457/) i zachęcony tym, że będę miał gotowe mieszkanko obdzwoniłem interesujące mnie inwestycje. Okazało się, że ceny jakie licza sobie deweloperzy za wykończenie pod klucz to jakaś galaktyka.

10.09.2017
wypowiedzi: 20
*.221.121.42

W małych miejscowościach i tak nie ma tragedii w porównaniu z dużymi miastami jeśli chodzi o ceny nieruchomosci. Zobaczcie sobie na przykładzie Warszawy świetne mieszkania w dobrym standradzie w Warszawie są o wiele droższe aniżeli na obrzeżach miasta, a nie wiem czemu przykład - https://www.facebook.com/Osiedle-Radnych-2-223038558101283/ piękne osiedle można powiedzieć w lesie (do Kabackiego jest ok. 1 km) dojazd do stolicy bezporblemowy, ogrodzony teren, naprawdę pięknie i ceny mieszkań sporo niższe niż w stolcy.

31.10.2017
wypowiedzi: 2
*.172.86.22

Wracając do pytania z pierwszego postu. Jeśli chodzi o kupno mieszkania to moim zdaniem o wiele lepszym wyborem są mieszkania rynek pierwotny warszawa. Takie mieszkanie jest nowe i mamy pewność, że wszystko w nim jest w porządku. Niestety jeśli jednak kupujemy mieszkanie z rynku wtórnego może okazać się, że do wymiany są instalacje itp. Dlatego polecam rynek pierwotny !

02.12.2017
wypowiedzi: 8
*.172.86.22

Meszkanie to zawsze dobra inwestycja, ale czasami nasuwa się pytanie a co jeśli sprzedawca mieszkania chciał nas oszukać? Teraz nie ma co ryzykować... Osobiście mogę wam polecić bardzo fajną stronkę (ostatnio ją odkryłem i robi duże wrażenie na mnie :) ) Mowa tutaj o homescanner.pl to jedyny taki portal ktory przygotuje dla ciebie pełny raport o stanie faktycznym mieszkania. Z pewnością może być tutaj interesujące informacje o zadłużeniu, o wadach prawnych, przejrzą księgę wieczystą, i to wszystko w jednym miejscu poprzez stworzenie przez nich raportu o danej nieruchomości. Polecam przed każdym zakupem, w końcu mieszkanie kupuje się już na lata i warto wiedzieć o nim wszystko.

07.12.2017
wypowiedzi: 42
*.zabrze.vectranet.pl

Zgadza się, podczas kupowania nieruchomości należy uważać... Opis zawarty w ofercie sprzedaży danego lokalu i jego zdjęcia bywają niekiedy naprawdę mylące. Ale natrafiłam ostatnio na bardzo ciekawy portal, który wydaje się naprawdę rzetelny: https://gdziedom.pl/ - wszystkie ogłoszenia nieruchomości są na nim prezentowane wraz z jej dokładnym obrysem, zaznaczonym na mapie google. Dzięki temu możemy zobaczyć dokładną lokalizację  interesującej nas nieruchomości bez wychodzenia z domu :) Według mnie to świetne rozwiązanie, pozwala zaoszczędzić sporo czasu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.