Forum do artykułu: Zamiast etatu, własny salon urody

20.01.2017

Zamiast etatu, własny salon urody

Lubiłam swoją pracę, ale i tak dopadło mnie wypalenie zawodowe. Rzuciłam etat i otworzyłam własny salon urody – mówi Karina Steur-Jabłukiewicz, franczyzobiorczyni Yasumi.

Karina Steuer-Jabłukiewicz z wykształcenia jest pielęgniarką. Przez wiele lat pracowała też jako pracownik socjalny w ośrodku pomocy. Lubiła pomagać innym, ale po latach pracy na etacie, powiedziała „dość”. – Pragnienie zmiany było tak silne, że postanowiłam iść za ciosem. Mąż, który od wielu lat korzysta z dobrodziejstw franczyzy, podsunął mi magazyn „Własny Biznes FRANCHISING”. Przeczytałam w nim informację o możliwości współpracy z marką Yasumi – wspomina Karina Steuer-Jabłukiewicz. Skontaktowała się więc z Arturem Kołeckim, odpowiedzialnym za rozwój sieci franczyzowej w Yasumi. – Utwierdził mnie w przekonaniu, że branża beauty oraz usługi w zakresie kosmetyki i wellness to strzał w dziesiątkę. Rosnąca presja, by wyglądać młodo i zdrowo, chęć korzystania z relaksujących masaży, większa świadomość konsumentów odnośnie wachlarza usług kosmetologicznych sprawiły, że zdecydowałam się zainwestować w Instytut Zdrowia i Urody Yasumi – dodaje. Wybrała biznes w oparciu o franczyzę, bo jak podkreśla, sprawdzone „know how”, wieloletnie doświadczenie, wysoka rozpoznawalność marki, pomoc w rekrutacji pracowników, doborze obiektu i sprzętu miało dla niej dużą wartość. Szczególnie że nie była związana z branżą beauty, więc samodzielne otwarcie salonu kosmetycznego byłoby dla niej bardzo trudne.

Zabieg w gabinecie Yasumi
01.10.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Własny salon urody to dobry pomysł na biznes, jeżeli posiadamy odpowiednie doświadczenie w branży. Jakbyście szukali maszyny do odchudzania, warto przejrzeć sobie ofertę http://fitnesswell.pl mają dobre ceny, bardzo duży wybór urządzeń.

22.10.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez wątpienia, zawsze warto coś w swoim życiu zmienić i iść na przód. Nie ma sensu ograniczać do pracy, z której nie jesteśmy zadowoleni, a własny biznes to dobre rozwiązanie. Warto zerknąć też na blog, który niedjeną wątpliwość potrafi nam rozwiać i odpowie na pytanie [url=ttp://www.mistrzmotywacji.pl/blog/jak-wiecej-zarabiac/ ]jak więcej zarabiać[/url]. Uważam, że jest to niezbędnik i świetne źródło informacji, szczególnie o tym jak się zmotywować do samorealizacji i tak by z życia czerpać pełnymi garściami.

31.10.2017
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Warto jednak podkreśić, że w tym przypadku trzeba nauczyć się takim salonem zarządzać i nie popełniać ciągle tych samych błędów. Na tej stronie jest https://www.akademiaversum.pl Akademia Versum . Można się tam wiele dowiedzieć. Jest tam bowiem dostępny kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Koniecznie sobie tam zerknijcie.

17.11.2017
wypowiedzi: 3
*.static.korbank.pl

Własny salon to rewelacyjny biznes pod warunkiem, że samemu się w nim pracuje i nadzoruje pracę pracowników. 

 

___________________________________________________

http://modelene.pl/bielizna-majtki.html

06.01.2018
wypowiedzi: 10
*.133.72.114

Jak dla otwieranie firmy branży związanej z urodą, zdrowiem, odżywianiem jest zawsze opłacalne. Można powiedzieć że służy społeczeństwu :)! Wiem bo znajoma otwierała poradnie dietetyczną http://dietetyklubliniec.pl/ , moja dziewczyna jest zadowolona z tych usług, po jakichkolwiek zabiegach z tych branż człowiek wygląda szczęśliwiej. Może to przez to że może poświęcić trochę czasu dla własnego ciała ?

08.01.2018
wypowiedzi: 43
*.jmdi.pl

Moja żona od lat prowadzi salon kosmetyczny. Pomagam jej w tym jak tylko mogę, do jednych z moich zadań należy np robienie zamówień na sprzęt i kosmetyki. Najlepszą ofertę znalazłem w hurtowni Mimari i to z nimi współpracujemy https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Kosmetyczne/5. Duży wybór, przystępne ceny. Klientki są zadowolone a to dla nas najważniejsze :)

10.01.2018
wypowiedzi: 9
*.150.96.90

Jeśli ma się fach w ręku to jak najbardziej. Obecnie jest to bardzo dobry biznes, bo ludzie bardzo chętnie korzystają z zabiegów kosmetycznych, co ciekawe nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. 

13.02.2018
wypowiedzi: 52
*.80.166.reserved.voxility.com

To może być świetny biznes.

_________________________

Licencjacie prac

13.02.2018
wypowiedzi: 19
*.181.117.18

Część osób tutaj na forum podkreśla, że salony urody czeka dosyć niepewna przyszłość. Ja stanowczo się temu przeciwstawiam i uważam, że większość pań będzie w dalszym ciągu korzystać z usług takich salonów. Dla mnie ten czarny obraz przyszłości jest stanowczo zbyt przerysowany. Owszem, czasem korzystam z takich rad jak ta  -https://lirene.pl/baza-cery-naczynkowej/ i dbam o siebie , ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez korzystania z salonów piękności

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.