Forum do artykułu: Z korepetytora na dyrektora

13.10.2017
wypowiedzi: 14
*.naszasiec.net

super historia, jak widać wszystko da się zrobić :) Kwestia tylko odpowiedniej motywacji i samozaparcia. Ja dopiero startuję w tym zawodzie, jestem polonistką z wykształcenia. Póki co przerabiam tego ebooka, żeby dowiedzieć się jak ugryźć temat http://www.e-korepetycje.net/ebook-zawod-korepetytor Chyba najtrudniej będzie mi wycenić własną pracę. Mam nadzieję, że i to szybko ogarnę i zacznę robić wreszcie to co kocham najbardziej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.