Forum o artykule: Windykacja we franczyzie 62

krismax 15.10.2017 *.d8151.artnet.gda.pl

1
Polacy długów nie płacą, więc jest tu pole dla firm windykacyjnych, bo one potrafią te długi skutecznie egzekwować faktycznie

AniaOK 16.10.2017 *.public-gprs352571.centertel.pl

3

Ja swoje długi przekazałam do kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. 80% już odzyskane. Praca wyglądała zupełnie inaczej niż w przypadku "tradycyjnych firm". Nie trzeba było pospieszać, pytać, dowiadywać się. Okresowe informacje o postępie prac, kopie pism, wszystko szybko i jasno.

Lily 11.06.2018 *.d103-161.icpnet.pl

14
Jeśli chodzi o jakiekolwiek kwestie związane z windykacją to ja polecam Kancelarię Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum z Warszawy. Ci panowie naprawdę wiedzą co robią. Prowizja jest niska i na dodatek tylko od odzyskanych należności. Jestem pewna, że to będzie dobry wybór.
usługi dla biznesu | 11.10.2017

Windykacja we franczyzie

Holenderska firma zarządzania wierzytelnościami Straetus do Polski weszła w maju tego roku. Na rodzimym rynku funkcjonuje dziewięć lat i dorobiła się tam 32 agencji. W sumie ma ich 65 m.in.: Niemczech, Belgii, Danii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Rosji, Izraelu, i RPA. W naszym kraju planuje podjąć w ciągu najbliższych pięciu lat współpracę z trzydziestoma agentami w średnich i dużych miastach. – Nie wykluczamy jednak także mniejszych miejscowości, jeżeli zauważymy w nich potencjał – mówi Mariusz Pietuszyński, zarządzający polski Strateusem. Firma działa na rynku B2B, czyli zajmuje się odzyskiwaniem należności gospodarczych dla przedsiębiorców. – W Polsce chcemy się uplasować pomiędzy dużymi firmami windykacyjnymi, często skupiającymi się na wykupie portfeli długów, a małymi kancelariami prawnymi, działającymi bardzo lokalnie. Małe i średnie firmy szukają wsparcia partnera, który zadba o skuteczne odzyskanie pieniędzy, ale też o relacje klienta z jego kontrahentami. Naszą misją jest pomoc firmom w poprawie przepływów gotówkowych, a dzięki nam przedsiębiorcy mogą się skoncentrować na rozwoju własnego biznesu. Dbamy o etykę biznesową, a naszym narzędziem jest skuteczna negocjacja doprowadzająca do spłaty zaległości – tłumaczy Mariusz Pietuszyński.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.