Forum do artykułu: Nie zapomnij o szkoleniach bhp

25.10.2017
wypowiedzi: 21
*.icpnet.pl

Zgadzam się z tym artykułem szkolenie BHP to podstawa. U mojego pierwszego pracodawcy nigdy takowego nie przeszłam, niestety. Sama mam firmę i nie wyobrażam sobie nie przeszkolić pracowników. Ostatnio znalazłam, myślę, interesującą stronę https://www.bhpenergetyka.pl/ . Wiele się dowiedziałam o BHP i o panujących normach. Warto znać.

26.10.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mam pytanie, jakie znacie techniki i narzędzia potrzebne do prawidłowego prowadzenia firmy?

27.10.2017
wypowiedzi: 24
*.244.185.28

skzolenia ważne

21.11.2017
wypowiedzi: 18
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ważne, żeby te szkolenia BHP były rzeczywiście efektywne.

27.11.2017
wypowiedzi: 14
*.dynamic.chello.pl

Bez tego ani rusz w pracy, czy to fizyczna praca czy umysłowa.

30.11.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Szkolenia BHP są konieczne w każdej firmie. Jeżeli nie wiecie, jakie przepisy obowiązywać mają u Was z zakresu BHP, to być może wyjaśni Wam to tekst z tej strony http://gdbhp.pl/przepisy-bhp-w-twojej-firmie-co-to-jest-co-musisz-wiedziec-co-musi-posiadac-biuro/ . Takie poradniki są czasem bardziej przydatne niż porady fachowców.

07.12.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkolenia BHP są bardzo wazne, są teraz firmy które oferują takie  przeszkolenia pracowników nowych czy tez okresowo. Przyda się tez ocena ryzyka zawodowego warszawa , takie firmy równiez oferują takie usługi. 

12.12.2017
wypowiedzi: 37
*.stimo.net

Dobrze wiedzieć :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.