Forum o artykule: Nie zapomnij o szkoleniach bhp 1475

Michał Andryka 26.10.2017 *.apn-77-113-116-131.dynamic.gprs.plus.pl

7

Mam pytanie, jakie znacie techniki i narzędzia potrzebne do prawidłowego prowadzenia firmy?

Maffek 27.10.2017 *.212.244.185.28

74

skzolenia ważne

dariuszkowalczyk11 27.11.2017 *.89-64-16-175.dynamic.chello.pl

22

Bez tego ani rusz w pracy, czy to fizyczna praca czy umysłowa.

tomtom 12.12.2017 *.host86.stimo.net

48

Dobrze wiedzieć :)

Ilona.B 17.01.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Niestety, ale w dalszym ciągu większość pracowników i pracodawców traktuje te szkolenie po macoszemu lub jako zło konieczne.

Po części jest to pewnie spowodowane beznadziejną jakością tych szkoleń. Jak mam przez 2 godziny oglądać jakąś nudną prezentację z power pointa (ściana litego tekstu), a potem ktoś mi raz zademonstruje jak wykonać RKO to dziękuję bardzo za takie szkolenie. W ogóle jak szukałam kiedyś szkoleń BHP i wchodziłam na strony tych instruktorów, to miałam wrażenie, że utknęli w latach 90...

MarekG 27.01.2018 *.89-64-29-3.dynamic.chello.pl

95

Szkolenia w zakresie pierwszej pomocy organizuje katowickie Biuro Kadr Medycznych. My byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu szkolenia. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, łatwo zaangażowali kursantów, przekazali dużo wiedzy. 100% profesjonaliści.

Maffek 22.06.2018 *.212.244.185.28

74
Polecam www.krispolppoz.pl, to wsparcie PPŻ o BHP jakie przyda się w każdej firmie. Prowadzą szkolenia i sprzedają artykuły. Maja całkiem dobry cennik, na stronce macie więcej informacji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.