Forum do artykułu: Sprawdzone pomysły na firmę w zasięgu ręki

30.10.2017
wypowiedzi: 25
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

03.11.2017
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku? (powierzchnia, ilość stanowisk)

07.11.2017
wypowiedzi: 25
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny Panie Radosławie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

21.11.2017
wypowiedź: 1
*.rdns.scalabledns.com

We are considering students as products, with the misconception that they are empty vessels waiting to be filled with knowledge. Each student is different, as essay writing service and comes in with different ideas that help or hinder them (or don't affect them at all) in the process of learning.

22.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobrym sposobem na biznes także jest firma zajmująca się mapa do celów projektowych rzeszów jest na to popyt tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie budownictwo jest na porządku dziennym.

12.01.2018
wypowiedź: 1
*.91.84.50

If you are a roblox fan, you have to get a free trial in 2018. get robux for free

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.