Forum o artykule: Kwiaciarnia: Biznes usłany różami? 62

MarekG 20.11.2017 *.89-64-47-107.dynamic.chello.pl

90
różnie bywa jak w każdym biznesie, ale za to miła to praca

KatarzynaMirek 21.11.2017 *.candida.static.korbank.pl

3

No nie wiem czy taki miły. Bo w kwiaciarni musi być zimno żeby kwiatki miały dobry klimat.

[url=http://modelene.pl/okrycia-wierzchnie-kurtki.html/]płaszcze zimowe damskie wyprzedaż[/url]

KatarzynaMirek 21.11.2017 *.candida.static.korbank.pl

3

No nie wiem czy taki miły. Bo w kwiaciarni musi być zimno żeby kwiatki miały dobry klimat.

[url=http://modelene.pl/okrycia-wierzchnie-kurtki.html/]kurtki zimowe damskie[/url]

jola1998 23.11.2017 *.user-94-254-158-40.play-internet.pl

39

Wydaje mi się, że to cieżka praca i wcale nie taka opłacalna. Swoje przekonania opieram na doświadczeniu mojej ciotki, która pracuje w takowej kwiaciarni. Ciągle w bluzach, przeziębiona, po 14 godzin na nogach..To na pewno nie dla mnie.

Koleżanka mojej mamy prowadzi biuro ubezpieczeniowe i bardziej sobie to chwali. Też mi się wydaje, że na tym więcej pieniędzy można zarobić, dodatkowo jak się dobrze tym wszystkim zarządza. Pani Kasia mówiła nam właśnie niedawno, że odkąd usprawniła dokumentacje z firmą http://www.primesoft.pl/ idzie jej jeszcze lepiej. Co ją jedynie wkurza, to siedzenie w urzędzie rejestrującym samochody. Po pół dnia tam czasem musi spędząć..

Marcelina Krzywinska 29.05.2018 *.031011129229.dynamic-zab-04.vectranet.pl

1
Jeżeli o mnie chodzi, to uważam, że jak najbardziej. Opieka nad kwiatami to niesamowita przyjemność, a i z ich sprzedaży można naprawdę sporo wyciągnąć. Są przecież nawet firmy się tym zajmujące przez internet - tu mam np. link do www.

Maffek 21.08.2018 *.212.244.185.28

74
Warto poszerzyć swoja ofertę o sztuczne kwiaty. Nie każdy potrzebuje żywych kwiatów, szczególnie na nagrobki cieszą się sztuczne kwiaty, albo do wianków na głowę dla panny młodej. To ostatnio bardzo popularne. :) My współpracujemy z tą hurtownią www.erena.pl , którą szczerze polecam!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.