Forum do artykułu: Franczyza nie lubi przemysłu?

18.12.2017
wypowiedzi: 25
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No niestety na tym polu przemysł nie może się popisać i szybko rezygnują. :/ ___________________________________________________ Przemysłowe środki czystości https://sauberlab.pl/

28.02.2018
wypowiedzi: 7
*.216.35.254

Prędzej czy później, na pewno jakaś franczyza się tam pojawi.

________________-________________________

Katowice - prace magisterskie

07.03.2018
wypowiedzi: 16
*.189.114.27

W Polsce wszystko rozbija się o te gigantyczne podatki. Tak to u nas wygląda.

_____________________________

Prace magisterskie - ogłoszenia

19.03.2018
wypowiedzi: 8
*.ipvnow.com

Rzeczywiście w Polsce trudno szukać franczyzn z przemysłu. Tak naprawdę trudno utrzymać się pojedyńczym sklepom, dlatego po prostu właściciele wolą założyć kilka sklepów o tym samym (podobnym) asortymencie niż wchodzić w franchising. Szukając nawet wentylatorów przemysłowych nie znalazłam franczyzny tylko pojedyncze sklepy, w tym https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-przemyslowe,93.html gdzie kolega zamówił wybrane urządzenie. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.