Forum o artykule: Przejdźmy na profesjonalizm 27

Marija Kcz 22.12.2017 *.217.96.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
myślę, że o profesjonalnym prowadzeniu firmy świadczą przede wszystkim pracownicy. moi z tego co wiem, mają o mnie dobre zdanie ponieważ staram się dbać o nich, także w kwestii ubrań roboczych, a te zamawiam ze sklepu kegel24.pl :)

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Pracownicy są niesamowita wizytówką. Niestety profesjonalna obsługa klienta, to nie jest codzienność, mimo, że powinniśmy traktować innych dokładnie tak jak chcemy być traktowani.

SteveAustin 13.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

17

Wydaje mi się, że obsługa klienta jest coraz lepsza.

pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl

Mitek7 21.03.2018 *.194.181.117.18

63

Dla mnie osobiście profesjonalizm wiążę się między innymi z tym, że szef, przedsiębiorca, zajmuje się tylko tym, co dla powodzenia firmy jest kluczowe. Niezbędną papierologią powierza zaś komu innemu. Outsourcing robi się coraz popularniejszy i bez wątpienia jest to krok w dobrym kierunku. W każdym bądź razie ja na przykład niedawno nawiązałam współpracę z tą firmą - https://www.monevia.pl/czym-sie-rozni-sprzedaz-faktur-od-faktoringu/ i jestem zadowolona z efektu. Warto dać szansę innym, ja na tym wyszłam bardzo pozytywnie...

KenShamrock 21.03.2018 *.89.249.73.196

10

Dokłądnie tak. "Kadry decydują o wszystkim" jak to mawiał Stalin

uniwersytetekonomiczny.wroclaw.pl

domi78 27.03.2018 *.public-gprs354127.centertel.pl

33

A ktoś wie na czym polega optymalizacja procesów w firmie ? Może ktoś korzystał z tego rozwiązania ? Z usługi mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które potrzebują optymalizacji procesów, chociażby po to, aby wyeliminować możliwe straty i zminimalizować ponoszone koszty. Ja sama zamierzam zgłosić się do firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Mogą oni także zaproponować różne rozwiązania.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.