Forum do artykułu: Przejdźmy na profesjonalizm

22.12.2017
wypowiedzi: 11
*.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

myślę, że o profesjonalnym prowadzeniu firmy świadczą przede wszystkim pracownicy. moi z tego co wiem, mają o mnie dobre zdanie ponieważ staram się dbać o nich, także w kwestii ubrań roboczych, a te zamawiam ze sklepu kegel24.pl :)

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Pracownicy są niesamowita wizytówką. Niestety profesjonalna obsługa klienta, to nie jest codzienność, mimo, że powinniśmy traktować innych dokładnie tak jak chcemy być traktowani.

13.02.2018
wypowiedzi: 7
*.80.166.reserved.voxility.com

Wydaje mi się, że obsługa klienta jest coraz lepsza.

______________________________________

pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.