Forum do artykułu: Karnawał daje zarobić

04.01.2018
wypowiedzi: 26
*.dynamic.gprs.plus.pl

Miło czytać, że sklepy stawiają na wiedzę i profesjonalną obsługę klienta. Często nie wiesz co wybrać, pytasz ekspedienta i nadal niż nie wiesz:)

04.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.chello.pl

sa

04.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się w 100%! Karnawał to okres który od dawna zapisuje się na kalendarzu jako okres największych zarobków sklepów. Czy to spozywczych czy odzieżowych. Nawet branże bezpośrednio niepowiązane z handlem korzystają na tym okresie podwyższonej aktywności konsumpcyjnej. Warto mieć to na względzie przy planowaniu inwestycji ;)

 

Pozdrawiam, Dentysta Wałbrzych

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.