Forum o artykule: Karnawał daje zarobić 123

Konstancja Forek 04.01.2018 *.apn-46-215-159-164.dynamic.gprs.plus.pl

26
Miło czytać, że sklepy stawiają na wiedzę i profesjonalną obsługę klienta. Często nie wiesz co wybrać, pytasz ekspedienta i nadal niż nie wiesz:)

pigeon 04.01.2018 *.89-75-67-208.dynamic.chello.pl

27

sa

pigeon 04.01.2018 *.89-75-67-208.dynamic.chello.pl

27

Zgadzam się w 100%! Karnawał to okres który od dawna zapisuje się na kalendarzu jako okres największych zarobków sklepów. Czy to spozywczych czy odzieżowych. Nawet branże bezpośrednio niepowiązane z handlem korzystają na tym okresie podwyższonej aktywności konsumpcyjnej. Warto mieć to na względzie przy planowaniu inwestycji ;)

Pozdrawiam, Dentysta Wałbrzych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.