Forum do artykułu: Komornik na horyzoncie

09.01.2018
wypowiedzi: 40
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja ostatnio szukałam pomocy, bo chciałam założyć sprawę u komornika, a nie miałam z tym wcześniej styczności. Na szczęście internet jak zwykle pomógł i trafiłam na stronę [url]http://www.cwanywilk.pl/jak-zalozyc-sprawe-u-komornika-o-zaplate/[/url]

12.03.2018
wypowiedzi: 54
*.174.59.152

Mając przed sobą widmo komornika warto zapoznać się z takimi pojęciami jak te, które są opisane na http://komornik-wojnowski.pl/co-oznaczaja-podstawowe-pojecia-dluznik-wierzyciel-komornik-klauzula-wykonalnosci-tytul-egzekucyjny-tytul-wykonawczy/ . Trzeba mieć taką podstawową wiedzę, by być w temacie.

13.03.2018
wypowiedzi: 9
*.249.64.174

Warto znaleźć jakiegoś prawnika, który pomoże. Dobry prawnik jest teraz jak złoto.

___________________________________

Politechnika

14.03.2018
wypowiedzi: 7
*.189.114.246

Nienawidzę komorników. To jest jedno zło.

_____________________________________

http://uniwersytet.wroclaw.pl

15.03.2018
wypowiedzi: 16
*.216.35.122

Jest komornik,  będą problemy.
_____________________________

/uniwersytetgdanski.eu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.