Forum do artykułu: Szklanka w połowie pełna

07.02.2018
wypowiedzi: 352
*.opera-mini.net

Do znudzenia pompujecie ten denny koncept, jakim jest Al. Capone, a przecież taki sam sklep można otworzyć samodzielnie, bez opłat wstępnych za to z wypracowanym wyłącznie dla siebie "retro". Chcąc mieć dobre ceny można wpisać się do grupy zakupowej np. "Shot" albo "Shake" i mieć lepsze warunki niż w Al. Capone i mieć 100% kasy dla siebie. Tajemnicą poliszynela jest to, jak sieć towaruje swój magazyn centralny robiąc zakupy "na termin", co kiedyś dla franczyzobiorców może skończyć się sporym zdziwieniem i brakiem towaru na półkach :) Reasumując za te same pieniądze można otworzyć sklep z alkoholem samodzielnie (dodatkowe 20 tysięcy zostaje wam w kieszeni) dzięki grupom zakupowym mieć niezłe rabaty, retro mieć wyłącznie dla siebie. Co do drugiej części artykułu to widać, że sponsorowany materiał powstał już ładną chwilę temu, a wrzucono go bezrefleksyjnie. W chwili jego publikacji, już od kilkunastu dni jest podpisana ustawa o możliwości ograniczenia handlu i godzin dla sklepów z alkoholem.

09.02.2018
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

A moja matka musiała pokonywać 400 kilometrów ponieważ stwierdzono u niej bakterie helikobakter. To prawdziwa droga przez mękę dla mnie i całej naszej rodziny. Szkoda, że na takie informacje brak jest miejsca w internecie. Nie odbieram Panu nic, ale dla osoby zdrowej nie jest to jakiś wielki wyczny uważam. Co innego osoba, którą obowiązuje dieta dieta Helicobacter pylori 

11.02.2018
wypowiedzi: 38
*.42-static-fiberlink.net.pk

this is really nice to read..informative post is very good to read..thanks a lot!   Drinking Water

12.02.2018
wypowiedzi: 38
*.116.233.32

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.  Cabbage

15.02.2018
wypowiedzi: 7
*.238.186.238

Alkohol w Polsce to zawsze dobry temat. Niedługo będzie tu taka bida, że dobrze będą prosperować tylko lombardy,ciucholandy i monopolowe.

_____________________

pracelicencjackiezarzadzanie.edu.pl

18.02.2018
wypowiedzi: 38
*.42-static-fiberlink.net.pk

Excellent effort to make this blog more wonderful and attractive.   Benefits of Fennel

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.